Alternativní medicína a léčitelé

AB Kontakt.cz » Zdravotnictví » Zdravotnické služby » Alternativní medicína a léčitelé

 

 1. Reiki Praha, Karlovy Vary - Reiki Akademie, Merklín

  Karel Putz - Mistr Reiki - nabídka kurzů Reiki různých druhů a směrů. Reiki léčení nejrůznějších fyzických, emocionálních, mentálních a dalších problémů, konzultace jak osobní tak i dálkové. Reiki kurzy provádíme osobně v Praze, Karlových Varech.
  http://www.reiki-akademie.cz

 2. Kraniosakrální terapie a energetické léčení, Praha 8

  Zvu vás na ošetření kraniosakrální terapií (biodynamikou, masáže lymfatické a léčebné a také vás srdečně zvu na moje kurzy kraniosakrální terapie a energetického léčení, které jsou určené pro každého, kdo má o tématiku opravdový zájem a na moje semináře vesmírného terapeutického tance, které pořádám v Praze i jinde.
  http://www.kranio-sakralni-terapie.cz

 3. Jednoduše zdraví - detoxikace, zdraví, zdravá výživa, Merklín

  Portál Jednoduse zdraví poskytuje informace o zdraví, jak se uzdravit, co je možné pro sebe a své zdraví udělat. Naleznete u nás širokou škálu BIO-výrobků, éterické oleje, ionizátory vody, různé nástroje a dovednosti jak uzdravit sebe a své okolí.
  http://www.jednoduse-zdravi.cz/

 4. Rada z nebe, Bukovice

  Automatická kresba diagnostická, předávání léčivé energie, hlubinná regresní terapie. Relaxační a meditační sezení, zaměření na duchovní příčiny nemocí a pomoc s jejich vyléčením.
  http://www.radaznebe.webnode.cz/

 5. Pro psychickou pohodu, Brno

  Chci upozornit zejména na Léčivé vzkazy Andělů - obrázky s energií. Vznikají intuitivní automatickou kresbou, bývají doplněné vzkazy Andělů pro Vás. Můžete vybírat z fotogalerie hotových obrázků nebo si nechat zhotovit kresbu na přání. Dále na stránkách najdete i přednášky, motivační videa a články na téma rozvoj osobnosti a jak na naplněný život.
  http://infomarket.web112.cz/kategorie/lecive-vzkazy-andelu-pro-vas/

 6. Centrum zdraví LuciLife , Ivančice

  Nabízíme vyšetření léčitelem, komplexní vyšetření terapeutickým přístrojem, lékařskou poradnu. Prodej přírodních produktů na detoxikaci, imunitu, artrózu, alergii, astma, ekzém, bolesti hlavy, srdeční onemocnění, cukrovku, únavu, stres, aj.
  http://www.lucilife.cz

 7. Ing. Ivo Wiesner, CSc., České Budějovice 2

  Nabízím poradenství v oblasti homeopatie.
  http://www.homeodarius.cz

 8. Helena Brejchová , Strakonice II

  Nabídka vykládání tarotu, odstraňování alergie, bylinkářství. Pořádání besed. Novinářská a spisovatelská činnost.
  http://www.helabrejchova.cz

 9. Jaroslav Hrabě , České Budějovice 6

  Nabízíme reiki kurzy, léčení, vyhledání a zrušení geopatogenních zón. Poskytujeme poradenství v oblasti rozvoje osobnosti.
  http://www.jaroslavhrabe.cz

 10. Jaroslava Olžbutová , Písek-Vnitřní Město

  Pořádání kurzů a přednášek v oblasti osobního rozvoje, zasvěcení do Reiki, Dikša, astrologie a Bachovy květové esence.
  http://www.uvodnaru.cz

 11. CENTRUM PREVENTIVNÍ MEDICÍNY, s.r.o., České Budějovice 2

  Diagnostika zdravotního stavu, stimulace a stabilizace CNS. Nabídka akupunktury, rekondičního cvičení, poradenství, kurzů a školení.
  http://www.preventivnimedicina.estranky.cz

 12. Ayurveda Clinic, s.r.o. , Slapy

  Provozování léčebného centra pro obnovu a udržení zdraví. Nabídka masáží, léčebných procedur, fytoterapie, detoxikace těla a jógy cvičení.
  http://www.ayurvedaclinic.eu

 13. Alice Bláhová , České Budějovice 5

  Odstraňování psychických a fyzických problémů a emočních bloků metodou EFT. Nabídka kurzů EFT, autopatie a nové medicíny.
  http://www.blaho.webnode.cz

 14. Konzultační centrum Dr. Zheng, Tábor

  Ordinace, poradenství, e-shop. Nabízíme produkty tradiční čínské medicíny a ručně míchané bylinné směsi přesně na míru vašim obtížím. Kožní a vnitřní problémy - ekzémy, svědění kůže, akné, lupénka, bércové vředy, alergie, ženské a mužské potíže.
  http://www.zheng.cz/

 15. Tradiční čínská medicína na Moravě, Zábřeh na Moravě

  Nestátní zdravotnické zařízení v oboru rehabilitace, jehož součástí je ordinace tradiční čínské medicíny. Léčba bolestivých stavů pooperačních, poúrazových ale i dalších, kde běžné postupy nezabírajíll Akupunktura, akupresura, čínské byliny, dietetika, moxa, kosmetická akupunktura, masáže, baňkování. Diagnostiku a terapie provádí certifikovaný terapeut čínské medicíny.
  http://www.refitvlsav.webnode.cz

 16. Metoda RUŠ, Hradec Králové 3

  Psycholožka Mgr. Petra Částková s 12letou praxí nabízí řešení psychických i fyzických problémů alternativními terapeutickými metodami - metoda RUŠ a Rodinné konstelace. Arteterapie. Hradec Králové.
  http://www.psychoterapeutka.eu

 17. Šamanská poradna Přístav 69, Praha 9

  Pomocí šamanských metod léčíme nemoci těla i duše. Pořádáme semináře zaměřené na růst vědomí a na zlepšení kvality života.
  http://www.pristav69.cz/

 18. UNCARIA ČR, s.r.o., Jablonec nad Nisou

  Dovážíme peruánské byliny od roku 2001. Vznik naší společnosti předcházela cesta do Peru a celá naše filozofie podnikání je založena na dodání výrobků vysoké kvality. Spolupracujeme s českými i peruánskými lékaři. Možnost nákupu přes e-shop.
  http://www.uncaria.cz

TOPlist