Služby auto a moto

AB Kontakt.cz » Auto a Moto » Služby auto a moto

 

 1. Oprava,servis,repase alternátory,startéry Jiří Hůlka, Karlovy Vary

  Provádíme opravy a servis startérů a alternátorů všech značek osobních, terénních, nákladních i užitkových automobilů, zemědělských a stavebních strojů. Kontrola a oprava dobíjecích a startovacích souprav. Zdarma Vám přezkoušíme alternátor a startér na zkušební stolici včetně rozebrání a zjištění závady.
  http://www.opravastarteru.webmium.com

 2. Asian Temple, Praha 1

  Jedinečná chuť Asie a Indie v té nejlepší Asijské restauraci v Praze! Připravili jsme pro Vás několik různých vynikajících, chutných a rychlých asijských specialit, které si zamilujete. Lahodná vína, čerstvě připravené koktejly a asijské speciality.
  http://www.asiantemple.cz

 3. Autoplyn Čadek, Brno

  Profesionální přestavby vozidel na alternativní pohon LPG, CNG, E85 se zachováním tovární záruky na nová vozidla, opravy motorů, montáže tažných zařízení, seřízení systémů, emise, revize, pneuservis a další činnosti, zkrátka kompletní servis vašeho vozidla
  http://www.autolpg.cz

 4. Ekologicka likvidace vozidel Arega Kadaň, Kadaň

  Ekologicka likvidace vozidel Arega Kadaň. Zabýváme se ekologickou likvidací autovraků i s odtahem. Dále nabízíme výkup, zpracování a prodej druhotných surovin. Vykupujeme veškerý kovový odpad z oceli nebo litiny, barevné kovy a hliníkové či měděné kabely. Zajišťujeme likvidaci technologických celků, ocelových konstrukcí a zařízení.
  http://www.autovraky-ekologickalikvidace.cz

 5. Auto-Moto-Pneu servis Terš, Dobovíz

  Již 25 let provozujeme rodinný auto-moto servis a pneuservis v obci Dobrovíz, okres Praha-západ. Nabízíme: AUTOSERVIS všechny značky automobilů, opravy mechanické i klempířské práce, lakování, opravy motorů, opravy převodovek, podvozků, výfuků, klimatizace, diagnostika, běžná údržba, geometrie, autoelektro (rádia, alarmy, centrální zamykání), montáž mechanického zabezpečení (Concruct, Defend...), výměna čelních skel, příprava a zprostředkování STK, prodej a montáž náhradních dílů a maziv. MOTOSERVIS servis všech značek a typů, zkušenosti s offroad závody, opravy motorů, opravy převodovek, servis tlumičů, servis brzd, bežná údržba, příprava na závody i trénink, prodej náhradních dílů a maziv, prodej jezdeckého vybavení. PNEUSERVIS kompletní služby pneuservisu pro osobní automobily a motocykly. Prodej pneumatik. Dále zajišťujeme drobné nástrojářské práce či opravy závitů systémem HELICOIL. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Jsme schopni zajistit přepravu Vás i Vašeho vozidla. Sídlíme v obci Dobrovíz, okres Praha-západ.
  http://autoservisprahazapad.sluzby.cz/

 6. SADON, s.r.o. - moto MACH 3, Jaroměř

  Naše firma zajišťuje prodej, servis, bazar a půjčovnu motocyklů, skútrů a čtyřkolek. Dále prodej náhradních dílů a moto doplňků. Jsme autorizovaným prodejcem značky Yuki. Náš motoservis Vám zajistí opravy, renovace, seřízení motocyklů skútrů a čtyřkolek všech značek.
  http://www.moto-mach3.cz

 7. Autoškola Zdiměřice s.r.o., Jesenice

  V naší autoškole se skládá výuka z praktických jízd a hodin teorie. Praktický výcvik provádíme od ranních hodin až po hodiny večerní včetně sobot a nedělí. Žák si může vybrat jemu vyhovující termín. Teoretická výuka probíhá v moderně vybavené učebně. V rámci teoretické výuky autoškola zajišťuje kurz první pomoci. NABÍZÍME: Akreditované školicí středisko. Výcvik řidičů pro skupiny A, B, C, D, E, T. Při registraci on-line 5% sleva. Praktický výcvik v Praze a Jesenici Výukové materiály zdarma. Možnost nadstandardních VIP kurzů. Možnost výcviku s manuální i automatickou převodovkou. Výuka probíhá v českém, anglickém, vietnamském a ruském jazyce.
  www.ridicak.net

 8. Pit-Bike Racing CZ, Plumlov

  Tyto stránky jsou věnované závodům pit-bike,které chceme dělat více formou show jak pro Vás jezdce tak i pro diváky. Rozšířit závody pitbike i do podvědomí širší veřejnosti a hlavně si spolu užít spoustu zábavy. Držte nám palce, děláme to hlavně pro vás :).
  http://pit-bike-racing.cz

 9. Autoservis Novák s.r.o., Hluboká nad Vltavou

  Autoservis se špičkovým vybavením a technologiemi zaručujícími vysokou kvalitu prováděné práce. Naše služby – chiptuning, auto diagnostika, servis klimatizace, laserová geometrie, pneuservis, elektrické a mechanické práce, odtahová služba, autopůjčovna...
  http://www.autoservis-cesnovice.cz

 10. Auto – motolaky, Svatý Mikuláš

  A.L. Grafix – shop se zabývá prodejem lakýrnických potřeb a mícháním autolaků. Široký sortiment zahrnuje barvy a chemii, potřeby pro přípravu lakování, ochranné pomůcky, průmyslové barvy, malířské potřeby....
  http://www.algrafix-shop.cz

 11. Bioethanol E85, Brandýs nad Labem

  Přestavby vozů na Bioethanol E85, opravy karoserií, výměny dílů podvozku a karoserie, lakování, výměny olejů a filtrů a další
  http://www.mvauto.cz

 12. Autoopravna Klement, Karlovy Vary

  Provádíme opravy silničních motorových vozidel - osobních automobilů a dodávkových vozů, včetně kompletního pneuservisu. Provádíme měření geometrie a diagnostiku na přístrojích BOSCH, Motorexpert a Super VAG. Prodej pneumatik. Vlastníme také odtahové vozidlo které uveze 2600KG.
  http://www.autoopravna-klement.cz

 13. AUTOŠKOLA CLUB Havířov, Havířov

  Autoškola, školení řidičů, kondiční jízdy, vrácení řidičského průkazu.
  http://www.autoskola-havirov.cz

 14. Naver, s.r.o., Brno-Maloměřice

  Dodáváme technologie pro povrchové úpravy. Kabiny NOVA VERTA lakovací, vysoušecí, sušící, odmašťovací, kabiny pro průmyslové broušení. Tryskací boxy. Odsávací systémy pro broušení CAV. Zajišťujeme montáže, servis, poradenství, náhradní díly, filtry.
  http://www.naverbrno.cz

 15. Autopůjčovna Hertz, Praha-Dejvice

  Mezinárodní autopůjčovna nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních vozidel, minibusů, SUV a dodávek. Zajišťujeme pronájmy automobilů v ČR i do zahraničí, rezervace přes internet.
  http://www.hertz.cz

 16. Václav Fibich, Brno-Černá Pole

  Přeprava osob nejen na letiště Vídeň, Praha, Bratislava, Brno, ale také po celé Evropě. Vozy jsou vyšší střední třídy za smluvní ceny, autodopravu nabízíme nonstop, řidiči hovoří anglicky. Stálým klientům nabízíme slevy, profesionální přístup.
  http://www.osobnitaxi.cz

 17. VINIKA, s.r.o., Praha-Nové Město

  Nabízíme zprostředkování úzce specializovaných dopravně-správních služeb. Registrace a převody vozidel, zajištění STK, měření emisí a jiných služeb.
  http://www.spzka.cz

 18. SPEKTRA PLUS, spol. s r.o., Brodce

  Přihlašování a registrace vozidel.
  http://www.spektraplus.wbs.cz

 19. Soňa Roubíčková, Praha-Strašnice

  Zprostředkování evidence vozidel, převodů, odhlášek a pojištění.

 20. REGISTER SYSTEM, s.r.o., Praha-Strašnice

  Zajištění registrace vozidel. Vyřizování změn v registru motorových vozidel. Prověřování původu ojetých vozů. Nabídka odborného poradenství.
  http://www.registersystem.cz

 21. Olga Hájková, Praha-Háje

  Nabídka zajištění převodu či registrace nového vozidla a přepisu na nového majitele.

 22. MEDIATON, s.r.o., Praha-Michle

  Zařídíme odhlášení a přihlášení vozu, STK a emise, evidenční kontroly.

 23. Lukáš Věříš, Chlumec nad Cidlinou I

  Zajišťování zprostředkovatelské činnosti v oblasti převodů motorových vozidel na dopravním inspektorátu.
  http://www.prevody.websnadno.cz

 24. Lucie Kuchtíčková, Jesenice

  Nabídka převodů a registrací motorových a přípojných vozidel.
  http://www.provasevozy.wbs.cz

 25. Lenka Jirkovská, Čelákovice

  Provádíme převody motorových vozidel.

 26. Jiří Solar, Struhařov

  Nabídka služeb v oblasti evidence motorových vozidel.
  http://www.autosluzby-js.cz

 27. Jiří Prückner, Praha-Štěrboholy

  Nabízíme služby v registru evidence vozidel a na STK, odborné poradenství při koupi vozů, vozy na zakázku, servis vozidel, pojištění a financování.
  http://www.priki.cz

 28. Jaroslava Světlíková, Český Krumlov-Horní Brána

  Vyřízení všech úkonů na registrech dopravy.

 29. Jana Šuláková, Brno-Horní Heršpice

  Nabídka zprostředkovatelské činnosti v oblasti dopravy. Zastupování na registru silničních vozidel.

 30. Ivanka Kovářová, Praha-Vršovice

  Nabízíme registraci silničních vozidel.
  http://www.luk-as.cz

TOPlist