Bazary s těžkou a zemědělskou technikou

AB Kontakt.cz » Obchody a obchůdky » Bazary a zastavárny » Bazary s těžkou a zemědělskou technikou

 

 1. Ing. Petr Bařina, Dolní Dunajovice

  Nákup a klasický i komisní prodej traktorů, malotraktorů či stavební techniky.
  http://www.etraktory.cz

 2. BV - Technika, a.s., Ostrava-Polanka nad Odrou

  Prodej a servis zemědělské, lesní a komunální techniky - traktory, kombajny, pluhy, secí stroje, podmítače, řezačky, postřikovače.
  http://www.bvtechnika.cz

 3. Agrotechnika Měřín, s.r.o., Měřín

  Nabízíme použitou zemědělskou techniku.
  http://www.agrobazarchalupa.sweb.cz

 4. DAGROS, s.r.o., Kostomlaty nad Labem

  Nabízíme žací stroje, obraceče, shrnovače, samosběrací vozy, senážní vozy, lisy a ovíječky, pluhy, rotační brány, kypřiče, secí stroje, podmítače, rozmetadla statkových hnojiv Pöttinger. Dále dodáváme krmné míchací vozy Frasto, sklízeče a nakládací čističe cukrovky Ropa, rozmetadla hnojiv Bogballe. V nabídce máme traktory, sklízecí mlátičky, lisy John Deere, kloubové nakladače Thaler, kejdovače s aplikátorem a dopravní systémy Veenhuis, kukuřičné adaptéry Olimac, dopravní techniku DEMMLER.
  http://www.dagros.cz

 5. Kvarto, spol. s r.o., Bystřice

  Zemědělská, stavební, komunální, vinařská, manipulační a zahradní technika. Zajišťujeme náhradní díly a servis strojů. Zastupujeme New Holland, Lemken, Kuhn, Farmet, ZDT, Amazone, Welger, Grimme, SMS, Strautmann.
  http://www.kvarto.cz

 6. Zemtechnika, spol. s r.o., Roztoky

  Nákup a prodej starších zemědělských strojů, traktorů, manipulační techniky a zemních strojů. Především traktory Zetor, vysokozdvižné vozíky Desta, zdvižná zařízení a UNC. Zajišťujeme dopravu, pronájem i servis.
  http://www.zemtechnika.cz

 7. AGROMETALL, Heřmanův Městec

  Prodáváme malou zemědělskou techniku, sekačky motorové, elektrické a mechanické vřetenové, vyžínače a křovinořezy hobby i profesionální, zahradnické nářadí a postřikovače. Zastupujeme zn. JOHN DEERE, HONDA, GRIZZLY, HECHT, MARINOX, AKITA, FISKARS.
  http://www.agrometall.cz/Obchod

 8. AGRALL zemědělská technika, a.s., Bantice

  Importér CLAAS a VÄDERSTAD. Nabízíme poradenství, prodej, servis v oblasti nová i použitá technika. Dovážíme traktory, sklízecí mlátičky (kombajny), řezačky, žací, secí stroje, obraceče, shrnovače, senážní vozy, lisy, tel. nakladače, zpracování půdy.
  http://www.agrall.cz

TOPlist