Bazary se stroji

AB Kontakt.cz » Obchody a obchůdky » Bazary a zastavárny » Bazary se stroji

 

 1. Tomáš Suchý, Boskovice

  Prodej použitých obráběcích nástrojů a kovoobrábění.
  http://www.obrabecinastroje.eu

 2. Tomáš Pavel stroje a zařízení, spol. s r.o., Beroun-Město

  Prodej nových i použitých soustruhů, frézek, vrtaček, brusek a tvářecích strojů.
  http://www.soustruhy.cz

 3. René Kubíček, Hrušovany u Brna

  Prodej bazarové stavební, zahradní a ostatní techniky. Půjčování stavebního nářadí.
  http://www.emkotex.cz

 4. Pavel Boukal, Litvínov-Horní Litvínov

  Prodej použitých obráběcích strojů.
  http://www.boukalstroje.eu

 5. Martin Poloch, Frýdek-Místek-Frýdek

  Prodáváme dřevoobráběcí stroje.
  http://www.levnestroje.cz

 6. Ivana Hajná - SUNEX, s.r.o., Písek-Budějovické Předměstí

  Nákup a prodej použitých kovoobráběcích strojů a náhradních dílů pro jednovřetenové automaty. Nabídka kleštin, držáků a stíracích kartáčků.
  http://www.automaty-hajna-sunex.cz

 7. AL. BALIV - stroje, spol. s r.o., Děčín XXVIII-Folknáře

  Nakupujeme a prodáváme použité kovoobráběcí a tvářecí stroje, soustruhy, frézky a brusky a další. Dovážíme použité strojírenské technologie.
  http://www.albaliv.cz

 8. BC STAVO, s.r.o., Plzeň-Křimice

  Prodáváme stavební stroje Terex, Batemag, ALL-KOR a Rabaud a použité stroje všech značek. Dále nabízíme zuby, břity, filtry, podvozkové díly. Financování, servis a těžká přeprava, náhradní díly. Rypadla, dozery, nakladače, bagry, válce.
  http://www.bcstavo.cz

 9. Stroje a zařízení s.r.o., Praha-Vokovice

  Nakupujeme a prodáváme použité kovoobráběcí a tvářecí stroje - soustruhy, frézky, vrtačky, brusky, lisy, pily i nůžky. Provádíme montáž, demontáž, opravy, stěhování a ruční transport strojů a těžkých břemen i do těžko přístupných prostorů.
  http://www.strojezarizeni.cz

 10. SACHARČUK, spol. s r.o., Brno-Řečkovice

  Nabízíme prodej, pronájem, půjčovna, bazar, servis, opravy, skolení pro stavební stroje. Dále nabízíme nakladače NOVOTNÝ, ATLAS, hutnicí a vibrační technika MIKASA, manipulátory FARESIN, minirýpadla a přepravníky IHI, traktorbagry CMI, gumové pásy WBE, zuby MTG, hydraulická kladiva SOCOMEC, hydraulické agregáty MARUZEN, kompresory ATMOS. Prodáváme naftová a plynová topidla VAL6 a AXE, míchačky ATIKA, centrály, sekačky, křovinořezy , zahradní techniku HONDA, VARI, hydraulické komponenty SAUER.
  http://www.sacharcuk.cz

 11. HYDRAULIKSERVIS, Bohuňovice

  Autorizovaný prodej a servis hydraulické stavební techniky a strojů VOLVO čelní nakladače, dumpery, bagry, hydraulické ruky HIAB. Nabízíme opravy a výrobu hydraulických zařízení: hydraulické ruky, válce, hydraulické převodovky a hadice a čerpadla Sunfab. Prodáváme pneumatiky Continental a řetězy pro stavební stroje. Zastupujeme Shell oleje. Poskytujeme pronájem stavebních strojů a techniky, plnění klimatizací do stavebních stojů.
  http://www.hydraulikservis-bohunovice.cz

 12. Acstroje, s.r.o., Jablonec nad Nisou-Rýnovice

  Kompresory Atlas Copco nové i použité, pronájem, servis a opravy, příslušenství. Generátory (elektrocentrály) Atlas Copco, Endress. Pneumatická, hydraulická, benzinová kladiva Atlas Copco(Cobra). Provádíme rozvody stlačeného vzduchu a instalaci.
  http://www.acstroje.cz

 13. WAY MORAVA, s.r.o., Olomouc

  Dodáváme stavební stroje - prodej, pronájem, servis a bazar. Dále dodáváme nakladače LOCUST, rypadla, minirypadla NEUSON, hutnicí techniku a vibrační válce AMMANN, rychlonakladače, dozery, elektrocentrály WAY a HONDA. Provádíme školení strojníků.
  http://www.waymorava.cz

TOPlist