Cestování a ubytování

AB Kontakt.cz » Cestování a ubytování

 

 1. Hotel Artaban - skvělé firemní akce, Žirovnice

  Hotel Artaban se nachází v malebné přírodě Vysočiny a to přímo v městečnu Žirovnice. Hotel nabízí perfektní ubytování a skvělou gastronomii. Artaban je také velice vhodný na firemní akce.
  http://www.hotelartaban.cz

 2. Ubytování U Starých sádek Třeboň, Třeboň

  Penzion U Starých sádek najdete mezi rybníky a lesy, v blízkosti cyklostezek a známé třeboňské obory s koňmi. Okolí penzionu obklopuje zahrada a velká travnatá plocha, kterou můžete využít pro míčové sporty, hraní her a relax. Úschovna kol je pod střechou.
  http://www.ustarychsadek.cz

 3. Penzion Vinařství Jiří Popp, Šatov

  Ubytování se nachází v obci Šatov, která je centrem vinařství ve znojemské oblasti. Je rájem cykloturistů a milovníku dobrých vín. Jeho poloha na hranici národního parku jej předurčuje jako ideální destinaci poznávacích výletů, rodinných dovolených, ale i firemních akcí. Apartmánový dům má uzavřený dvůr se samostatnými vchody do pokojů a apartmánů. Ubytování je ve 3 dvoupokojových apartmánech a dvou pokojích. Kapacita ubytování je 18 pevných lůžek a možnost 6 přistýlek. Apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, lednici, sporák, TV, WIFI, soc.zařízení a klimatizaci. Pokoje jsou vybaveny lednicí, TV, WIFI, soc. zařízením a klimatizací. V uzavřeném areálu můžete využít vinárnu, venkovní posezení, cyklogaráž a parkoviště. Součástí objektu je i vinný sklípek, kde můžete ochutnat vína z našeho vinařství s doprovodem sklepmistra nebo posedět v soukromí ve vinárně nad sklípkem a obsloužit se sami víny z vinotéky.
  http://www.vinarstvi-jiripopp.cz

 4. Doprava Multicar Rokycany, Rokycany

  Přeprava stavebního materiálu Multicarou M25. Odvoz a dovoz písku, štěrku, betonu, sutě, dřeva, uhlí, zeminy a spoustu dalšího pomocí našeho 3-stranného sklápěče. Doprava Plzeň a okolí, Rokycany a okolí, Ejpovice a okolí. Díky vozu Multicar M25 se dostaneme i do hůře přístupných míst.
  http://autodopravarokycany.cz

 5. Wellnessroubenka Třeboňsko, Chlum u Třeboně

  Wellnessroubenka – to je relax a pohodo u rybníka Hejtman, v nejvyhlášenější rekreační oblasti Třeboňska. Chlum u Třeboně nabízí zázemí pro pohodovou dovolenou, cyklostezky a pěší túry. Kapacita roubenky je až 9 osob, stylově vybavená, vířivka a sauna.
  http://www.wellnessroubenka.cz

 6. Stěhování Lánský, Hradec Králové

  Nabízíme autodopravu, stěhování bytů, stěhování obytných prostor, rodinných domů, kanceláří, firem, skladů, půd a sklepů. Dále provádíme veškeré vyklízecí práce. Provádíme demolice a likvidace bytových jader, odvoz suti.
  http://www.stehovani-lansky.cz

 7. Autodoprava, spedice,doprava osob We-for you, Prostějov

  Doprava osob na letiště, autodoprava, spedice, vytěžování vozidel, kurýrní doprava, nákladní doprava, přeprava osob, taxi, zasílatelství, skladování zboží, pronájem obytných vozidel. Svatby pronájem vozidel.Expresní přeprava zboží a osob
  http://www.we-foryou.cz

 8. Hotel pro kočky Trubská, Trubská

  Kočičí hotel Trubská nedaleko Prahy nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů, nově i venkovní výběhy. Zajišťuje také dopravu kočiček do hotelu a domácí péči.
  http://www.hoteltrubska.cz

 9. Cestovní agentura Hawaii, Třebíč

  Webové stránky zaměřené na cestování po Havajských ostrovech.
  http://www.hawaii-dovolena.cz

 10. Chata Hynčice, Staré Město pod Sušinou

  Chata se nachazí v malebné vesničce Hynčice pod Sušinou na úpatí Králického Sněžníku. Ubytovácí kapacita zařízení je 6-9 osob a je obklopena živým plotem, který zaručuje 100% soukromí. V chatě je kuchyňka dostatečně vybavená pro přípravu studených i teplých pokrmů, obývací pokoj s televizí se satelitem a krbovými kamny. V chatě jsou dvě ložnice. Jedna větší, ve které je manželská postel a rozkládací pohovka. V menší ložnici je taktéž manželská postel a jedna samostatná postel.
  http://www.chatahyncice.wz.cz

 11. Letenky levně, Bardejov

  Letenky levně do celého světa, rezervace nejlevnějších letenek online. Porovnej si sám a najdi si tou nejlevnější letenky levně na mc2.
  http://levne-letenky.mc2.cz

 12. Restaurace U Vokouna, Praha 4

  Nabízíme teplá jídla po celý den, a to nejen ve všední dny, ale také o víkendu. Rozvoz jídel - jídla dovezeme na Váš stůl. Kompletní cateringové služby. V Restauraci U Vokouna si můžete objednat konání svatby, zábavy, plesu, firemní porady, prezentace zboží.
  http://www.uvokouna.cz

 13. Parkoviště u letiště Praha Ruzyně - Dobrovíz, Dobrovíz

  Nejlevnější parkoviště blízko letiště Praha Ruzyně - Dobrovíz. Provozujeme levné, hlídané parkování u letiště Praha Ruzyně, na soukromém, oploceném pozemku u rod. domu. Pouze 5 km od letiště Ruzyně, transfery na i z letiště Praha Ruzyně zdarma. Parking Dobrovíz - levné parkoviště u letiště Praha Ruzyně.
  http://www.parkingdobroviz.cz

 14. Hotel Veba, Broumov-Nové Město

  Správná volba pro Váš příjemný pobyt na Broumovsku v blízkosti Adršpachu s kapacitou 63 lůžek, tenisovým kurtem, grilem a rozsáhlou zahradou. Nabízíme pořádání kongresu, školení, firemní akce, večírku a svatby až pro 400 osob i rodinnou dovolenou.
  http://www.hotel.veba.cz

 15. Penzion Café City, Pardubice-Zelené Předměstí

  Penzion v centru Pardubic nabízí ubytování v 8 nadstandardních pokojích a 7 apartmánů (1-4 lůžka). Všechny mají klimatizaci, sociální zařízení, TV se SAT, připojení k internetu (WIFI, kabel). Součástí objektu je uzamykatelné parkoviště, kavárna.
  http://www.penzioncity.cz

 16. Hotel EURO Pardubice, Pardubice-Zelené Předměstí

  Hotel poblíž centra Pardubic nabízí ubytování v 63 pokojích a 1 apartmá. Možnost pronájmu salonků nebo kongresových prostor až v kapacitě 100 osob – vhodné pro školení, firemní akce, pořádání svateb.
  http://www.hoteleuro.cz

 17. OREA HOTELS s.r.o., Praha-Břevnov

  Přední český hotelový řetězec s více než 20 hotely po celé ČR nabízí horské, lázeňské a wellness pobyty, rodinnou dovolenou, aktivní odpočinek, seniorské pobyty nebo prostory pro Váš kongres či firemní akci. On-line rezervace.
  http://www.orea.cz

 18. INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s., Karlovy Vary

  Infocentrum zajišťuje veškeré služby spojené s Vaším pobytem v Karlových Varech – informace o městě, informace o kulturních, sportovních akcích. Zajišťujeme ubytování, stravování, průvodcovské služby, výlety. Prodáváme vstupenky, jízdenky, směnárna.
  http://www.karlovyvary.cz

 19. KD Transport, mezinárodní zasílatelství, spol. s r.o., Olomouc-Hodolany

  Komplexní logistické služby: mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, přeprava kusových i celovozových zásilek (silniční, železniční, letecká, námořní, kontejnerová, říční, kombinovaná, doprava nadměrně těžkých, nadrozměrných nákladů, nebezpečného zboží, doprava v teplotně řízených režimech, multimodální, skladování ve veřejném, celním a daňovém skladu, distribuce zboží z našich skladů, překládka zboží železnice-silnice, celní deklarace, evidence intrastat, logistické poradenství a outsourcing.
  http://www.kd-transport.cz

 20. Cargo Prague, Praha-Strašnice

  Váš partner pro mezinárodní i vnitrostátní zasilatelství. Zajišťujeme: kamionová doprava, sběrná služba, kusové zásilky, přikládky, ADR, chladírenská autodoprava, nadrozměrná přeprava, transport sklápěcími návěsy, skladování, logistika. ISO 9001.
  http://www.cargoprague.cz

 21. Raben Logistics Czech a.s., Říčany-Jažlovice

  Poskytovatel služeb v oblasti mezinárodní přeprava, tuzemská přeprava, skladování a logistika.
  http://www.raben-group.com

 22. DM Cargo Praha, s.r.o., Praha-Ruzyně

  Poskytujeme leteckou přepravu a služby s ní spojené pro zásilky typu: general cargo, DGR, radioaktivní, expresní, cenné, zkazitelné, objemné, živé a zásilky vyžadující zvláštní péči. Zajišťujeme charterové lety a kurýrní služby On-board/Hand carry.
  http://www.dmcargo.cz

 23. DACHSER Czech Republic a.s., Kladno

  Naše společnost zajišťuje komplexní logistické služby. Sběrná služba, mezinárodní a vnitrostátní kamionová spedice, logistika potravin, letecké cargo a námořní spedice, kontraktní logistika, skladování a distribuce. Nabízíme služby celní deklarace.
  http://www.dachser.cz

 24. Transforwarding a.s., České Budějovice 5

  Doprava mezinárodní a tuzemská, námořní kontejnerová přeprava, spedice, zasílatelství, sběrná služba a kusové zásilky, logistika a skladování, sklady on-line, distribuce zásilek. Poskytujeme celní služby a Intrastat. Kompletní logistický outsourcing.
  http://www.transforwarding.cz

 25. SPEDITION FEICO, spol. s r.o., Prostějov

  Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Kamionová a nákladní doprava, logistické služby, celní deklarace, skladování, distribuce. Zajišťujeme námořní a leteckou dopravu. Nadrozměrné náklady. Logistický koordinátor, Outsourcingové projekty.
  http://www.feico.cz

 26. INTERKONTAKT, spediční a obchodní servis, spol. s r.o., Velké Opatovice

  Naší doménou je vnitrostátní kamionová doprava, mezinárodní kamionová doprava, spedice a zasilatelství v rámci celé Evropy již od roku 1991 a měsíčně zajišťujeme 1500 přeprav. Cenové nabídky a kalkulace provádíme do 24 hodin. Disponujeme všemi typy kamionů pro mezinárodní kamionovou dopravu a logistiku. Naše společnost je jednou z mála spedičních firem, která má i pojištění odpovědnosti dopravce. Jsme zakládajícím členem Svazu spedice a logistiky ČR. Jsme certifikováni dle normy ISO 9001:2000.
  http://www.interkontakt.cz/doprava.html

 27. NATOUR, spol. s r.o., Brno-město

  Již 20 let pořádáme kvalitní eurovíkendy, exotické zájezdy, jazykové pobyty, víkendy v lázních a ČR, cesty za sportem (golf, fotbal, NBA, NHL), svatební cesty, firemní a skupinové akce. Rozsah služeb i program si diktujete sami.
  http://www.natour.cz

 28. Acosa Reiseshop, a.s., Praha-Nové Město

  Jsme specialisté na německé a rakouské cestovní kanceláře. Zajistíme parking a dopravu vlakem na letiště zdarma, odlety i z Prahy. Asie, Karibik, Afrika, Evropa, TUI, Neckermann, FTI, Schauinsland, SunTrips, last minute, golf, lyže.
  http://www.ichreise.de

 29. Cestovní kancelář NOMÁD, Žďár nad Sázavou 1

  Zájezdy do více než 100 zemí světa, turistika, poznání, expedice, cykloturistika, sport. Zajistíme dovolenou či kongres na klíč. USA, Mexiko, Indie, Japonsko, Afrika, Asie, Austrálie, Polynésie. Katalog zašleme zdarma.
  http://www.nomad.cz

 30. VIP TOUR, s.r.o., Praha-Bubeneč

  Potřebujete vízum nebo letenku? Zařídíme pro Vás víza do Ruska, Kazachstánu, Běloruska a jinam, cestovní pojištění, letenky, jízdenky, transfery, exkurze, výstavy, ubytování, incentivní turistika, zájezdy na míru. Vaše služební cesta naše starost.
  http://www.viza-vizum.cz

TOPlist