Cestování a ubytování v Jihomoravském kraji

AB Kontakt.cz » Cestování a ubytování v Jihomoravském kraji

 

 1. FOR-LINE tour s.r.o., Brno-město

  Cestovní kancelář s 19 letou tradicí, specializace na Itálii a Chorvatsko pro letní sezónu a Itálii, Rakousko a Francii v zimní sezóně. Novinka: kraj Friuli Skiregion, Kranjska Gora. Nabízíme Last Minute zájezdy, exotickou dovolenou a pozn. zájezdy.
  http://www.forline.cz

 2. INTERKONTAKT, spediční a obchodní servis, spol. s r.o., Velké Opatovice

  Naší doménou je vnitrostátní kamionová doprava, mezinárodní kamionová doprava, spedice a zasilatelství v rámci celé Evropy již od roku 1991 a měsíčně zajišťujeme 1500 přeprav. Cenové nabídky a kalkulace provádíme do 24 hodin. Disponujeme všemi typy kamionů pro mezinárodní kamionovou dopravu a logistiku. Naše společnost je jednou z mála spedičních firem, která má i pojištění odpovědnosti dopravce. Jsme zakládajícím členem Svazu spedice a logistiky ČR. Jsme certifikováni dle normy ISO 9001:2000.
  http://www.interkontakt.cz/doprava.html

 3. LastMinuteZona, Blansko

  Internetový prodej zájezdů do celého světa. Nabízíme zájezdy last minute, first minute, exotické i tuzemské, k moři a na hory. Zájezdy letecké, autokarem a vlastní dopravou.Velký výběr zájezdů s prověřenými CK na jednom místě.
  http://www.lastminutezona.cz/

 4. NATOUR, spol. s r.o., Brno-město

  Již 20 let pořádáme kvalitní eurovíkendy, exotické zájezdy, jazykové pobyty, víkendy v lázních a ČR, cesty za sportem (golf, fotbal, NBA, NHL), svatební cesty, firemní a skupinové akce. Rozsah služeb i program si diktujete sami.
  http://www.natour.cz

 5. Penzion Grácie – ubytování Břeclav, Břeclav-Charvátská Nová Ves

  Nabízíme Vám celoroční ubytování, pohostinské služby a místo pro firemní, společenské či rodinné akce. Ubytování poskytujeme v 2 a 3 lůžkových pokojích s kompletním sociálním vybavením, TV, satelitem a WiFi připojením na Internet na každém pokoji.
  http://www.penziongracie.cz

 6. REDOK TRAVEL, s.r.o., Brno-město

  Cestovní kancelář - specialista na poznávací zájezdy do Anglie, Francie, Itálie a dalších zemí. Zájezdy, dovolená, poznávací zájezdy, pobyty u moře, školní zájezdy - to vše vám nabízí naše CK. V nabídce zájezdů naleznete také školní zájezdy a poznávací zájezdy do Paříže, Londýna, Benátek, Říma a jiných metropolí. V létě Vám nabídneme dovolenou v Chorvatsku, Řecku, Španělsku, Egyptě a jiných středomořských lokalitách. V zimě nabízíme adventní zájezdy. CK pojištěna proti úpadku.
  http://www.redok.cz

 7. Student Agency, s.r.o., Brno-město

  Zajistíme levné letenky do celého světa, ubytování, cestovní pojištění a víza, jazykové kurzy v zahraničí pro děti, dospělé i profesionály, pracovní a au pair pobyty v zahraničí. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní luxusní žluté autobusové linky.
  http://www.studentagency.cz

 8. Travel 2002, spol. s r.o., Brno-město

  Specializujeme se na dovolenou v Řecku (řecké ostrovy: Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos, Korfu, Samos, Lefkáda, Thassos) a v Turecku (Alanya, Konakli, Side). Rodinám nabízíme pobyty pro děti zdarma. V naší nabídce najdete také Bulharsko, Španělsko, Mallorcu, Kypr, Egypt, Chorvatsko. Organizujeme poznávací zájezdy po celé Evropě - autobusové okruhy, letecké zájezdy, eurovíkendy, zájezdy s wellness a koupáním v termálech. Vytváříme zájezdy na míru pro kolektivy a firmy - incentivní turistika.
  http://www.travel2002.cz

 9. Ubytování Danaj Lučina, Tvarožná Lhota

  Nabízíme ubytování na Lučině v přírodní rezervaci Bílých Karpat. Ubytování je možné buď v autokempu Danaj nebo v chatové osadě Danaj. Obojí se nachází přímo nad přehradou Lučina.
  http://autokemp-danaj-lucina.webnode.cz

TOPlist