Cestování a ubytování v Olomouckém kraji

AB Kontakt.cz » Cestování a ubytování v Olomouckém kraji

 

 1. Autodoprava, spedice,doprava osob We-for you, Prostějov

  Doprava osob na letiště, autodoprava, spedice, vytěžování vozidel, kurýrní doprava, nákladní doprava, přeprava osob, taxi, zasílatelství, skladování zboží, pronájem obytných vozidel. Svatby pronájem vozidel.Expresní přeprava zboží a osob
  http://www.we-foryou.cz

 2. Chata Hynčice, Staré Město pod Sušinou

  Chata se nachazí v malebné vesničce Hynčice pod Sušinou na úpatí Králického Sněžníku. Ubytovácí kapacita zařízení je 6-9 osob a je obklopena živým plotem, který zaručuje 100% soukromí. V chatě je kuchyňka dostatečně vybavená pro přípravu studených i teplých pokrmů, obývací pokoj s televizí se satelitem a krbovými kamny. V chatě jsou dvě ložnice. Jedna větší, ve které je manželská postel a rozkládací pohovka. V menší ložnici je taktéž manželská postel a jedna samostatná postel.
  http://www.chatahyncice.wz.cz

 3. CK Pressburg, s.r.o., Olomouc-Chválkovice

  Česko, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Slovinsko a Alpy - dovolená po celý rok. Nabízíme rekreace, rekondiční pobyty, regenerace, seniorské programy, lázně, wellness, termální aquaparky, zkrácené pobyty, rodinnou dovolenou s dětmi, zájezdy pro skupiny a školy, aktivní dovolenou a trávení volného času. Speciální akce pro seniory celoročně. Dovolená dle vašich představ i jako krásný dárek. Využijete široké prodejní sítě - 1500 míst po celé ČR.
  http://www.ckpressburg.cz

 4. JIKO zasilatelství, s.r.o., Olomouc-Holice

  Zajistíme vnitrostátní i mezinárodní dopravu včetně přepravy ADR od 0,1 do 26 tun. Odbavíme celní zásilky i s ručením celního dluhu. Zhotovíme přepravní i celní doklady a zajistíme neutralizaci zásilek. Provádíme zpracování údajů pro INTRASTAT.
  http://www.jiko-olomouc.cz

 5. KD Transport, mezinárodní zasílatelství, spol. s r.o., Olomouc-Hodolany

  Komplexní logistické služby: mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, přeprava kusových i celovozových zásilek (silniční, železniční, letecká, námořní, kontejnerová, říční, kombinovaná, doprava nadměrně těžkých, nadrozměrných nákladů, nebezpečného zboží, doprava v teplotně řízených režimech, multimodální, skladování ve veřejném, celním a daňovém skladu, distribuce zboží z našich skladů, překládka zboží železnice-silnice, celní deklarace, evidence intrastat, logistické poradenství a outsourcing.
  http://www.kd-transport.cz

 6. Mifin, s.r.o., Olomouc

  Provozujeme síť směnáren bez poplatku. U vyšších částek umožníme sjednání kurzu dohodou. Specialista na bulharské leva, chorvatské kuny, forinty, zlotý, lei. Dále nabízíme služby Western Union, Sazka, prodáváme dálniční známky CZ, SK, A, CH. Pobočky.
  http://www.mifin.cz

 7. SPEDITION FEICO, spol. s r.o., Prostějov

  Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Kamionová a nákladní doprava, logistické služby, celní deklarace, skladování, distribuce. Zajišťujeme námořní a leteckou dopravu. Nadrozměrné náklady. Logistický koordinátor, Outsourcingové projekty.
  http://www.feico.cz

TOPlist