Cestování a ubytování ve Středočeském kraji

AB Kontakt.cz » Cestování a ubytování ve Středočeském kraji

 

 1. CA NUPI-prodej zájezdů do celého světa, Úvaly

  Nabízíme poznávací i pobytové zájezdy, eurovíkendy, zájezdy pro skupiny a školy, lyžařské i cyklistické pobyty, wellness a relax pobyty, exotiku, dálný východ, lázeňské pobyty, pronájmy chat a chalup v celé ČR i na Slovensku, vstupenky na koncerty, divadelní představení, muzikály, sportovní akce, festivaly, kina, společenské akce a další. Dále letenky a autobusové jízdenky po celé Evropě
  http://www.nupi.cz

 2. Chalupa-Chraštičky, Příbram

  Nabízíme ubytování v chalupě situované na oploceném pozemku v okrajové části obce nedaleko Orlické přehrady (6 km). Svou polohou je chalupa vhodná jak pro nadšené turisty a cykloturisty, tak pro vyznavače vodních sportů. Množství lesů, blízkost Orlickéhé přehrady, zámků Orlík, Blatná, Březnice, hradu Zvíkov dává předpoklad příjemně strávené dovolené ať klidným způsobem či aktivně na kole,ping-pong, možnost připojení k internetu, rybolovem, pěšími tůrami nebo v zimě na běžkách. Chalupa - přehrada Orlík Chalupa Chrastičky Vám nabídne dostatečný klid a pohodu. Za návštěvu stojí zámek Orlík a hrad Zvíkov nebo projížďka parníkem po jezeře. Orlické jezero samotné je perfektním místem pro koupání, plachtění, surfování a další vodní sporty. Na své si zde přijdou i rybáři. Naleznete zde příznivé životní prostředí a ovzduší vhodné pro léčbu dýchacích cest (1 km je Dětská odborná léčebna Ch. G. Masarykové se specializací na léčbu HCD, alergií a kožních nemocí). Město Příbram se vši společenskou vybaveností je vzdálené 12 km (aquapark, minigolf, sportovní hala). Ubytování hosté mají k dispozici oplocenou zahradu 1400 m2 s posezením, slunečníkem, zahradní sprchou, zahradním krbem a bezénem o průměru 3,6 m. Pro děti je zde pískoviště, houpačka a bazének (průměr 2,5 m).
  http://www.rekchaluptour-orlik.cz

 3. DACHSER Czech Republic a.s., Kladno

  Naše společnost zajišťuje komplexní logistické služby. Sběrná služba, mezinárodní a vnitrostátní kamionová spedice, logistika potravin, letecké cargo a námořní spedice, kontraktní logistika, skladování a distribuce. Nabízíme služby celní deklarace.
  http://www.dachser.cz

 4. GERLACH, spol. s r.o., Rudná

  Poskytování celně deklaračních služeb při dovozu a vývozu zboží. Nabídka daňových služeb, konzultací a právní podpory.
  http://www.gerlach.cz

 5. Hotel pro kočky Trubská, Trubská

  Kočičí hotel Trubská nedaleko Prahy nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů, nově i venkovní výběhy. Zajišťuje také dopravu kočiček do hotelu a domácí péči.
  http://www.hoteltrubska.cz

 6. Parkoviště u letiště Praha Ruzyně - Dobrovíz, Dobrovíz

  Nejlevnější parkoviště blízko letiště Praha Ruzyně - Dobrovíz. Provozujeme levné, hlídané parkování u letiště Praha Ruzyně, na soukromém, oploceném pozemku u rod. domu. Pouze 5 km od letiště Ruzyně, transfery na i z letiště Praha Ruzyně zdarma. Parking Dobrovíz - levné parkoviště u letiště Praha Ruzyně.
  http://www.parkingdobroviz.cz

 7. Raben Logistics Czech a.s., Říčany-Jažlovice

  Poskytovatel služeb v oblasti mezinárodní přeprava, tuzemská přeprava, skladování a logistika.
  http://www.raben-group.com

 8. Sportovní pobyty – cyklistické, turistické a lyžařské, Brodce

  Cyklistické, turistické a lyžařské pobyty pro výkonnostní i rekreační sportovce, akce na přání a ubytování ve sportovně atraktivních destinacích pro skupiny i jednotlivce. Finské Laponsko na běžkách a turisticky.
  http://www.kolemkola.cz

TOPlist