CK MÁJ spol. s r.o.

Nabízíme pobyty v Řecku - letovisko Sivota, doprava autobusem a lodí z Benátek, dále poznávací, pobytové, lázeňské i lyžařské zájezdy a jednodenní výlety v ČR a zahraničí - autobusem i letecky. Last minute. Kolektivům pronajmeme zahraniční autobusy.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.ckmaj.cz

Schmetterling Reisebüro, s.r.o., České Budějovice 3
Cestovní agentura nabízí dovolenou od rakouských cestovních kanceláří jako je Neckermann - Thomas Cook, FTI, TUI, Gulet, TUI, 1-2Fly, Delphin a Terra. Zajišťujeme letecké, lyžařské, lodní, rekreační, wellness a fitness pobyty, pobyty v evropských lázních, s vlastní dopravou, zájezdy a eurovíkendy. Nabízíme destinace jako Chorvatsko, Itálie, Francie, Španělsko, Kanárské ostrovy, Řecko, Turecko, Egypt, Kypr, ale i země Kuba, Brazílie, Seychelly, Maledivy, USA, Austrálie, Asie, Afrika, Mauritius.
http://www.motylek-cb.cz

Aquatravel, Hrdějovice
CK zaměřená na pobytové, poznávací, golfové a potápěčské zájezdy na Bali a expedice do Indonésie (Jáva, Komodo, Papua).Nabízíme hotely a potápěčské základny na Bali a v Chorvatsku. Potápěčské kurzy a potápění v systémech PADI, UDI, CMAS, IANTD a DAN.
http://www.aquatravel.cz

Tempo Tours Sušice - Šumavská cestovní kancelář, s.r.o., Sušice I
Nabízíme vlastní zájezdy do Itálie, Chorvatska, včetně ostrovů, lyžařské zájezdy do Alp. Prodáváme pobytové a poznávací zájezdy, velký výběr last minute, zájezdy pro kolektivy, pobyty s aerobikem u moře, pobyty na Šumavě. Prodej jízdenek a letenek.
http://www.tempotours.cz

Agáta Bartošová, Český Krumlov-Latrán
Nabídka pobytů v zahraničí i v České republice.
http://www.agatha-ck.cz

C.A.VÁGNER, s.r.o., České Budějovice 1
Nabídka dovolené v zahraničí.


Cestovní Agentura, s.r.o., Tábor
Provozování cestovní kanceláře s nabídkou zájezdů na hory, eurovíkendů a exotických zájezdů.
http://www.ckneckermann.cz


TOPlist