Aquatravel

CK zaměřená na pobytové, poznávací, golfové a potápěčské zájezdy na Bali a expedice do Indonésie (Jáva, Komodo, Papua).Nabízíme hotely a potápěčské základny na Bali a v Chorvatsku. Potápěčské kurzy a potápění v systémech PADI, UDI, CMAS, IANTD a DAN.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.aquatravel.cz

Cestovka Pohoda s.r.o., České Budějovice
Poskytování služeb cestovní kanceláře s nabídkou pobytových, poznávacích i wellness zájezdů do zahraničí i ČR.Prodej vstupenek na kulturní a společenské akce.
http://cestovkapohoda.cz

CK MÁJ spol. s r.o., České Budějovice 2
Nabízíme pobyty v Řecku - letovisko Sivota, doprava autobusem a lodí z Benátek, dále poznávací, pobytové, lázeňské i lyžařské zájezdy a jednodenní výlety v ČR a zahraničí - autobusem i letecky. Last minute. Kolektivům pronajmeme zahraniční autobusy.
http://www.ckmaj.cz

Schmetterling Reisebüro, s.r.o., České Budějovice 3
Cestovní agentura nabízí dovolenou od rakouských cestovních kanceláří jako je Neckermann - Thomas Cook, FTI, TUI, Gulet, TUI, 1-2Fly, Delphin a Terra. Zajišťujeme letecké, lyžařské, lodní, rekreační, wellness a fitness pobyty, pobyty v evropských lázních, s vlastní dopravou, zájezdy a eurovíkendy. Nabízíme destinace jako Chorvatsko, Itálie, Francie, Španělsko, Kanárské ostrovy, Řecko, Turecko, Egypt, Kypr, ale i země Kuba, Brazílie, Seychelly, Maledivy, USA, Austrálie, Asie, Afrika, Mauritius.
http://www.motylek-cb.cz


TOPlist