Weco-Travel (CZ), s.r.o.

Provoz cestovní kanceláře. Zajištění incentivních zájezdů, skupinových i individuálních dovolených v tuzemsku i v zahraničí a golfových zájezdů.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.wecotravel.cz

AGRO TOUR Praha, s.r.o., Praha-Stodůlky
Nabídka exkurzí do provozů a institucí, návštěvy odborných výstav, veletrhů a besed pro zájemce ze zemědělských a potravinářských oborů.
http://www.agrotour-praha.cz

INSPIRA, s.r.o., Praha-Chodov
Na míru připravené incentivní a motivační zájezdy v zahraničí, business a exkluzivní zájezdy, konference v zahraničí, dovolená na míru, aj. Realizace firemních akcí na klíč v tuzemsku a zahraničí - teambuildingy, eventy, konference, večírky, aj.
http://www.inspira-travel.cz

Senator Travel, s.r.o., Praha-Vinohrady
Cestovní kancelář nabízí služby v oblasti incentivní a kongresové turistiky, zajištění služebních cest i individuálních dovolených na míru. Můžete se s námi vydat do některé z evropských metropolí na euweekend či do exotických krajin.
http://www.senatortravel.eu

Agentura Wenku, s.r.o., Praha-Dejvice
Zaměřujeme se na akce pro školy, firemní školení a teambuilding. Nabízíme adaptační, lyžařské a vodácké kurzy, exkurze, jazykové hry, zorbing.
http://www.wenku.cz

American Express, spol. s r.o., Praha-Staré Město
Zajištění cestovních služeb, platebních karet a směnárenských služeb.
http://www.americanexpress.cz

Axamit Travel, s.r.o., Praha-Strašnice
Pořádání firemních, společenských a sportovních akcí, konferencí a teambuildingů. Nabídka incentivní turistiky a eurovíkendů. Zajištění letenek.
http://www.axamittravel.cz


TOPlist