WT Concept, s.r.o.

Provoz cestovní agentury s nabídkou zahraničních, tuzemských či lyžařských zájezdů.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.wtc.cz

CK Kontakt, s.r.o., Rakovník I
Nabízíme letní dovolenou do zemí jako je: Rakousko, Itálie, Maďarsko, Slovensko, Slovinsko. Pořádáme autobusové skupinové zájezdy do Dolomit. Zajišťujeme lyžování v Alpách - prodloužené víkendy pro tyto lokality: Alpy, Jižní Tyrolsko, Lago di Garda, Cortina, Korutany, Stubaital, Kaprun, Zel am See, Hintertux. Dále nabízíme termální lázně Maďarsko: Harkány, Hevíz, Šarvár, Zalakaroš, Rakousko – Solná Komora, Vídeń. Slovensko - Vysoké Tatry, Chorvatsko, pobyty u moře – Riviéra Trogir.
http://www.ck-kontakt.cz

AXIA CK, s.r.o., Mělník
Specialista na Španělsko, pobřeží Středozemního moře Costa Brava, Costa del Maresme, Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susana, Pineda de Mar a Calella. Ve vybraných hotelích je dítě zdarma a all inclusive. Itálie pobřeží Jaderského moře, Bibione, Lido Adriano, Caorle a Rimini. Vhodné pro děti. Chorvatsko, Makarská riviéra letoviska Baška Voda, Makarská, Podgorka nebo Istriie letovisko Poreč. Poznávací zájezdy po Evropě autobusy s lůžkovou úpravou nebo letecky.
http://www.axia.cz

MONATOUR, a.s., Kolín I
Naše cestovní kancelář nabízí zájezdy - Španělsko (Costa Brava, Mallorca, Andalusie), Řecko (Kerkyra, Rhodos), Itálie (Ischia), poznávací zájezdy po Evropě, relax pobyty, eurovíkendy. Nabízíme zájezdy luxbusem i letadlem.
http://www.monatour.cz

Nean Tour, s.r.o., Milevsko
Nabízíme hotely a apartmány po celém pobřeží v Chorvatsku s vlastní i autobusovou dopravou. Specializujeme se na pobytové zájezdy s výlety v Chorvatsku (národní parky) a Slovensku (hory a termály). Poznávací zájezdy po Evropě.
http://www.neantour.cz

Jana Klápová, Benešov
Nabízíme denně aktualizované first i last minute zájezdy, letní dovolenou, lyžařské zájezdy, poznávací zájezdy, zájezdy německých CK, lázeňské pobyty, exotické eurovíkendy, zájezdy na míru, pojištění. Zařídíme pronájem tisíců objektů v celé Evropě.
http://www.caklara.cz

Agentura 97, spol. s r.o., Jílové u Prahy
Nabídka tématických a odborných zájezdů, kongresové turistiky a firemních meetingů.
http://www.agentura97.cz


TOPlist