ZANNO, s.r.o.

Prodáváme zahraniční i tuzemské zájezdy. Nabízíme last minute, poznávací zájezdy, pobytové zájezdy a lyžařské zájezdy do celého světa.

Kategorie:

Kontakt:

AIRSTOP.CZ, Praha-Vynohrady
Specializujeme se výhradně na německé cestovní kanceláře. Nabízíme last minute zájezdy a levné letenky od německých CK. Mezi nabízené německé cestovky patří TUI, Thomas Cook, Neckermann Reisen, FTI, ITS, Schauinsland Reisen, Alltours, Bucher a další. Možnost odletů z Prahy. Exotika 2008 - Kuba, Dominikánská republika, Mexiko, Venezuela, Mauricius, Srí Lanka, Maledivy, Mauritius, Seychely, Thajsko, Keňa, Madeira, Egypt, Hurghada, Turecko, Antalya.
http://www.airstop.cz

ESO travel, a.s., Praha-Bubeneč
Exotická dovolená a zájezdy, incentivní turistika, plavby. Máme 17 let zkušeností, jsme přední česká cestovní kancelář specializující se na poznávací, pobytové zájezdy v mimoevropských destinacích - Afrika, Asie, Amerika, Austrálie, Antarktida. 126 zemí, např. Maledivy, Keňa, Thajsko, USA, Čína, Kuba, Mauritius, Mexiko, Jamajka. Zájezdy vždy se zkušenými průvodci, kvalitním ubytováním a organizací. Od roku 2005 jsme získali 6 ocenění Českých 100 nejlepších firem, získáváme ocenění TTG Awards.
http://www.esotravel.cz

ALEXANDRIA, spol. s r.o., Praha-Nové Město
Široký výběr leteckých zájezdů i vlastní a autobusovou dopravou: Bulharsko, řecké ostrovy (Kréta, Kos, Rhodos, Zakynthos, Korfu, Santorini, Lesbos, Samos, Lefkáda,...), Turecko, Egypt, Tunisko, Španělsko, Malta, Itálie, Chorvatsko. Dovolená u moře, odlétáme z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic a Karlových Varů. Provozovny po celé ČR. V nabídce také zimní nabídka a exotika (Thajsko, Kuba, Dominikánská republika,...). Slevy a speciální nabídky. Alexandria bonus klub pro stálé klienty.
http://www.alexandria.cz

ALEX, cestovní kancelář, Praha-Smíchov
Již 21 let pořádáme pohodové letní zájezdy k moři. Spokojeni jsou u nás páry, rodiny s dětmi i senioři. Nabízíme Řecko: Korfu, Kefalonia, Kréta, Lefkada, Parga, Lesbos, Chios, Samos, Niforeika, Rhodos, Kos, Karpathos, Skiathos & Skopelos, Santorini, Thassos, Zakynthos. Dále nabízíme Tunisko, Bulharsko, Egypt, Turecko, Kypr, Sardinie a Ibiza. K mání jsou zájezdy first moment, last moment a další slevy. Vysoká úroveň služeb je zaručena profesní známkou kvality - ITQ Kodexem.
http://www.ckalex.cz

OREX TRAVEL, s.r.o., Praha-Nové Město
Nabídka pobytových zájezdů do Turecka, Egypta, Chorvatska, SAE, Thajska a na Kanárské ostrovy. Nabízíme last minute zájezdy i dovolenou v prvním momentu, včetně specializovaných zájezdů pro rodiny s dětmi, golfisty nebo pro firemní klientelu.
http://www.orextravel.cz

CANARIA TRAVEL, spol. s.r.o., Praha-Nové Město
Specialista na všechny Kanárské ostrovy - Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma, La Gomera, El Hierro. Nabízíme ubytování ve všech typech hotelů, apartmánech, letecká přeprava, výlety, máme stálé delegátky, pojištění.
http://www.canariatravel.cz


TOPlist