Zbyněk Křen

Cestovní agentura nabízí prodej exotických, poznávacích a lyžařských zájezdů do celého světa. Nabídka letenek.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.mojecesta.cz

ADRIA DATABANKA, Brno-město
Provoz rezervačního systému pro ubytování v soukromí v Chorvatsku a Slovinsku. Nabídka apartmánů, penzionů, robinzonád, majáků, hotelů, vil a plaveb.
http://www.adriadatabanka.com

EMMA Agency, spol. s r.o., Brno-město
Pobytové zájezdy, dovolená v zahraničí, pobyty u moře - odlety z Brna a Ostravy. Nabízíme poznávací zájezdy po celé Evropě. Prodej on-line, slevy first minute i last minute. Zajišťujeme destinace Španělsko - Costa Brava, Mallorca, Řecko – Lefkada, Kréta, Rhodos, Kos, Zakynthos, Samos, Thasos, Lesbos, Kypr – Pafos, Bulharsko – Slunečné pobřeží, Chorvatsko – Istrie. Exotika – Mauritius, Brazílie, Peru, Argentina. Již 21 let jsme tu pro Vás.
http://www.emma.cz

ABC - Tours, spol. s r.o., Znojmo
Specializujeme se již 20 let na poznávací zájezdy po Evropě. Doprava vlastními luxusními autobusy. Nabízíme pobytové zájezdy do Chorvatska se zaměřením na Makarskou riviéru. Možnost objednání autobusové dopravy. Prodej last minute a dárkových poukazů.
http://www.euvikendy.cz

Azzurro, cestovní kancelář, Brno-město
Specialista na Itálii s vlastní dopravou od severu po jih včetně ostrovů Sardinie, Sicílie, Elba, Ischia a ostatní ostrovy u Itálie. Aktuální letní nabídka Itálie 2009 - Last minute, poznávací zájezdy, hotely, apartmány. Praktické informace z Itálie.
http://www.azzurro.cz

EKOBRNO, spol. s r.o., Brno-město
Cestovní kancelář s 19 - ti letou tradicí specializující se na Řecko, řecké ostrovy a exotiku - Thajsko, Karibik, nabízející pobytové a poznávací zájezdy do Egypta, exotický rybolov. Jsme touroperator pro Řecko - Olympská riviéra - Nei Pori a řecké ostrovy - Rhodos a Kos. Pořádáme pobytové i poznávací zájezdy, specializujeme se na rodinnou dovolenou a ozdravné pobyty, rehabilitaci a cvičení u moře v Řecku. Pořádáme zájezdy pro školy, skupiny, wellness pobyty a svatební cesty, prodej letenek.
http://www.ekobrno.cz

ČESTYL - Pavel Hégr, Brno-město
Jsme cestovní kancelář, která zajišťuje zájezdy do zahraničí - Rakousko, Chorvatsko, Maďarsko, ČR a jiné. V zimě nabízíme velký výběr zájezdů na lyže a do termálních lázní. Poskytujeme zajímavé bonusy na zájezdy.
http://www.cestyl.cz


TOPlist