Zdeněk Vencálek

Nabídka služeb cestovní agentury. Štětská cestovní agentura.

Kategorie:

TEP TOUR, s.r.o., Teplice
Nabízíme pobytové zájezdy do Itálie, Chorvatska, Čech a Slovenska. Dovolená u moře, lyžařské zájezdy, programy pro dětské kolektivy a seniory. Prodáváme letenky a last minute zájezdy. Zajišťujeme turistický servis pro Teplicko a okolí.
http://www.teptour.cz

SMART Travel, Chomutov
V zimě máme lyžování a snowboard v Alpách, až do června. V létě je cykloturistika, rafting, zájezdy za poznáním, pobyty v Alpách i u moře. Jsme specialisté na wellness - z alpských strání do termálů. Nabídky z katalogu na míru. Bonusy - první moment.
http://www.smarttravel.cz

Regena, v.o.s., Chomutov
Zajišťujeme přepravu osob minibusy, mikrobusy a autobusy po České republice i Evropě. Dále nabízíme transfery a výlety. Zájezdy pro kolektivy, školy a sportovce. Firemní akce.
http://www.regena-chomutov.cz

Iveta Vodrážková, Dolní Poustevna
Nabízíme zájezdy cestovních kanceláří vč. německých do celého světa i ČR. Doporučíme běžné i netradiční destinace jako je Libanon, Sýrie, Izrael, Zanzibar, Indie, Tibet a další. Skupinové zájezdy, adrenalin. sporty, plavby lodí, platby Flexi passy.
http://www.juliatour.cz

JATOUR, s.r.o., Děčín-Děčín I-Děčín
Nabízíme last minute zájezdy a zájezdy 80 cestovních kanceláří do celého světa. Možnost on-line výběru pobytových a poznávacích zájezdů. Prodáváme letenky, lodní lístky a trajekty. Směnárna - výhodný nákup i prodej (bez poplatku). Western union.
http://www.jatour.cz

ALLKON, s.r.o., Meziboří
Poskytujeme služby cestovní agentury. Nabízíme zájezdy do zahraničí. Realizujeme víkendové sportovní akce.
http://www.allkon-info.cz


TOPlist