Zdeněk Živný

Zprostředkování zájezdů do tuzemska i zahraničí.

Kategorie:

nacesty.cz, s.r.o., Plzeň-Jižní Předměstí
Internetová cestovní agentura nabízí exotickou dovolenou až od 24 německých CK-TUI, Thomas Cook, Neckermann Reisen a další. Odlety jsou z dobře dostupných letišť okolí ČR. Možnost rezervace na internetu. Poradí Vám náš osobní poradce.
http://www.nacesty.cz

Yachting 4U, s.r.o., Plzeň-Východní Předměstí
Nabízíme námořní jachting, charter lodí, pronájem lodí, plachetnice, katamarány, motorové jachty, obytné lodi, hausbóty na kanálech, last minute, on-line. Dovolená na jachtě, dovolená na moři. Nabízíme kapitánské průkazy, prodej s financováním.
http://www.yachting4u.cz

Cestovní kancelář INEX, Plzeň-Jižní Předměstí
Cestovní kancelář s dvacetiletou tradicí. Klasicky nabízíme pobytové destinace Řecko a řecké ostrovy, Španělsko, Turecko, Itálie, Francie, Chorvatsko, Kypr i Malta. Pořádáme více než 180 poznávacích zájezdů a programů do 28 zemí Evropy i dalších částí světa. Pobyty v lyžařských střediscích Francie, Itálie, Rakouska a Švýcarska. V celoroční nabídce máme Maledivy, Emiráty, Kubu, Mexiko a jiné exotické zájezdy. Internetový prodej zájezdů s denně aktualizovanou nabídkou last minute.
http://www.ckinex.cz

Sunset Travel, Plzeň-Bory
Jsme cestovní kancelář a cestovní agentura s s celorepublikovou působností. Nabízíme jak vlastní zájezdy tak i zájezdy renomovaných cestovních kanceláří jako například Čedok, Exim, 101 Zemek, Eso Travel, Canaria, Alexandria, Nev Dama, Atis, America Tours, Azur Reizen a CKMile. Mezi naše nejpopulárnější destinace pro zimní i letní zájezdy patří Tunisko, Egypt, Turecko, Bulharsko, Chorvatsko, Řecko, Kypr, Španělsko, Kanárské ostrovy, USA a Chile. Nabízíme levné letenky a výhodný pronájem aut.
http://www.cksunset.cz

A Continent, s.r.o., Plzeň-Východní Předměstí
Denně aktualizovaná nabídka last minute zájezdů. Cestovní agentura nabízí pohodlný výběr pobytových, poznávacích, aktivních a TOP zájezdů od českých a německých CK. Řecko, Egypt, Tunisko, Turecko, Bulharsko, Chorvatsko a další atraktivní destinace.
http://www.last-min.cz

TMG CZ, s.r.o., Plzeň-Lobzy
Nabízíme zájezdy od německých CK. Dovolená v zahraničí u moře, poznávací i pobytové zájezdy, lyžování v Alpách, ubytování v hotelích po celé Evropě, rodinné zájezdy, last minute nabídky, eurovíkendy, levné letenky (odlety z Prahy), zajištění víz.
http://www.tmg-reisen.cz


TOPlist