Zdenka Kubová - JESENIATOUR cestovní kancelář

Nabídka služeb cestovní kanceláře.

Kategorie:

ANCORA - cestovní kancelář, Šumperk
Cestovní kancelář nabízející zájezdy do zahraničí se specializací na Bulharsko, Turecko, Egypt, Spojené arabské emiráty, Řecko - Kréta, Rhodos, Korfu, Itálie, Chorvatsko, Malta. Prodej je zajišťován v síti poboček po celé ČR.
http://www.ancora.cz

CK HELLAS TOUR s.r.o., Prostějov
Dovolená Řecko a řecké ostrovy. Nabízíme letoviska Leptokaria, Paralia, Chalkidiki - Polichrono, Pelopones - Tolo, Korfu, Kefalonie, Zakynthos, Kréta, Thassos. Pořádáme poznávací zájezdy a pobyty pro kolektivy a školy - letecky i autobusem.
http://www.hellastour.cz

Bohemian Fantasy, spol. s r.o., Olomouc
Nabízíme on-line zájezdy českých a německých ck. Zajistíme pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, eurovíkendy, wellness pobyty, lázeňské pobyty a relaxační pobyty pro jednotlivce i skupiny. Destinace: ČR, Itálie, Maďarsko, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Polsko, Slovensko (Podhájská), Francie, Skotsko, Egypt, Tunis, Turecko, Bulharsko, Řecko, Kypr, Amerika, Thajsko a další. Víkendové pobyty a zájezdy pro rodiny s dětmi. Zájezdy s vlastní dopravou nebo autobusem. Last minute zájezdy online.
http://www.bohemianfantasy.cz

Minitrans, Olomouc
Cestovní kancelář zaměřující se na pobytové a poznávací zájezdy v ČR i zahraničí. Nabízíme lyžařské zájezdy do Alp (Rakousko, Francie, Itálie), Letní zájezdy k moři: Chorvatsko, Černá Hora vlastní autobusovou dopravou pro skupiny i jednotlivce.
http://www.minitrans.cz

AXAL, spol. s r.o., Šternberk
Nabízíme pobytové i poznávací zájezdy do zahraničí i tuzemska. Prodej mezinárodních jízdenek a letenek.


Borek Neckař, Mostkovice
Organizování jednodenních zájezdů různého zaměření.
http://www.stuhleck-z-prostejova.cz


TOPlist