Václav Fibich

Přeprava osob nejen na letiště Vídeň, Praha, Bratislava, Brno, ale také po celé Evropě. Vozy jsou vyšší střední třídy za smluvní ceny, autodopravu nabízíme nonstop, řidiči hovoří anglicky. Stálým klientům nabízíme slevy, profesionální přístup.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.osobnitaxi.cz

AutoTEM, spol. s r.o., Brno-Řečkovice
Ruční mytí obsluhou včetně podběhů a rámů včetně vysoušení karoserie vozidel, samoobslužné mytí vozidel systémem WAP v uzavřených a vytápěných boxech. Dále nabízíme čištění interiérů, mytí podvozků a motorů, renovace laků, prodej autokosmetiky.
http://www.myciautocentrum.cz

TARTE, Brno-Veveří
Ruční mytí vozů s aktivní pěnou, mytí motorů, kompletní služba čistění interiérů včetně tepování čalounění. Dlouhodobá ochrana laku Long Life a leštění laků aut. Renovace laku karoserie. Myčka aut. Prodej rakouské autokosmetiky B2000.
http://www.tarte.cz

BOSMAN, s.r.o., Brno-Královo Pole
Ruční mytí vozidel, čištění motoru, ošetření kol, podvozku a interiéru. Mytí a čištění oken, renovace laků.
http://www.carclean.cz

Jan Paseka, Znojmo
Nabídka ručního mytí automobilů, čištění interiérů, renovace a voskování laků. Čištění a desinfekce klimatizací ultrazvukem. Zajištění autodopravy.


Kraspo, spol. s r.o., Brno-Staré Brno
Provádíme ruční mytí aut a to mytí karoserie i čištění interiéru. Nabízíme Vašemu vozu ošetření plastů interiéru, tepování, luxování a suché čištění.
http://www.rucni-myti-aut-brno.cz

Marcela Slabá Vrátilová, Suchohrdly
Ruční mytí a čištění interiérů vozidel.TOPlist