Jasa, s.r.o.

Nabízíme mezinárodní, vnitrostátní dopravu, spediční služby. Dále opravy motorových vozidel, olejový servis, distribuce a prodej pohonných hmot. Přeprava ADR, profesionální čistění a ošetření automobilů technologií Porzelack, logistika, skladování.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.jasa.cz

JAS trans, s.r.o., Hořovice
Firma se zabývá nákladní kamionovou dopravou a spedicí. Doprava vlastními velkoobjemovými vozy - dvoupatrové plachtové návěsy: 90-100m3, 25t, ložná výška 2,80-3m, tandemová souprava: 120m3, 24t, ložná výška 3m. Přepravujeme po celé Evropě.
http://www.jastrans.cz

Wincanton Česká republika, s.r.o., Kralupy nad Vltavou
Nabízíme služby v oblasti logistiky: smluvní logistika na míru, vnitrostátní distribuce, mezinárodní doprava, letecká a námořní doprava, spedice, skladování a zasilatelství. Nabízíme vysokou profesionalitu a oporu spolehlivého partnera se silným zastoupení v ČR a ve světě. Pracujeme v souladu s normami IS O 9001:2008 a HACCP. Naše společnost zajistí řadu služeb s přidanou hodnotou a kvalifikovaný projektový management.
http://www.logistika-spedice-skladovani.cz

KLADOS, s.r.o., Kladno-Kročehlavy
Doprava celovozových i kusových zásilek do a z Polska, Slovenska, ČR a EU, přeprava sypkých materiálů sklápěcími kamiony - sklápěč. Provádíme dokládku zboží do kamionu v celé Evropě. Optimalizace dopravy, mezinárodní a vnitrostátní zasílatelství, spedice, Polsko, Slovensko. Mezinárodní doprava, smluvní dopravci z Polska. Přepravujeme nadměrné náklady, nebezpečné zboží, ADR. Specializujeme se na export a import mezi ČR a Polskem a mezi ČR a Slovenskem. Expresní přeprava a přeprava Just In Time.
http://www.klados.cz

Betonárka Mukařov, s.r.o., Tehovec
Výroba, doprava a čerpání betonových směsí. Pumpa pro čerpání betonu až do 36 m. Prodej písku, štěrku, kamene a drtí, kačírku. Písek do pískoviště. Nákladní doprava a doprava sypkých materiálů. Kontejnery pro odvoz odpadu. Výroba podhrabových desek.
http://www.betonmuk.cz

TOHOZ, s.r.o., Čelákovice
Mezinárodní, vnitrostátní doprava a spedice. Specializujeme se na EU. Vozidla: chladírenské (frigo), plachtové (Low-deck) soupravy, shrnovačky, solo plachty. Provozování veřejné čerpací stanice s možností vystavení zákaznické bezhotovostní karty.
http://www.tohoz.eu

DAMIS, Tlustice
Mezinárodní kamionová autodoprava se zaměřuje na Francii a Německo. 7 kamionů zn. SCANIA 13, 6t, DAF do 3,5t a IVECO do 3,5t. Skladování, spedice. ISO 9001:2000. Nabízíme levné ubytování - 40 lůžek. Bytové jednotky s kuchyňským koutem, wc a sprchou.
http://www.damis.cz


TOPlist