FTL - First Transport Lines, a.s.

Poskytujeme komplexní logistické a dopravní služby - silniční nákladní autodoprava, vnitrostátní, mezinárodní zasilatelství, logistika, spedice, skladové služby, expresní přeprava kusových zásilek, vlastní sklady. Nabízíme manažerské poradenství.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.ftl.cz/ftl

Kubín TRANSPORT, Šumperk
Provádíme mezinárodní silniční dopravu po celé Evropě. Export, import. Specializace východní Evropa a Asie. Rusko a bývalé země SSSR. Pomáháme při zajištění zaclení a vyclení. Současně provádíme spediční služby.


Bothe-Schnitzius CZ, spol. s r.o., Přerov I-Město
Mezinárodní a vnitrostátní kamiónová doprava, specializovaná na přepravu sypkých hmot silo cisternami a sklápěcími soupravami. Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001:2000.
http://www.botheschnitzius.cz

VAPEE Morava, s.r.o., Olomouc-Hodolany
Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní nákladní dopravu. Velký důraz klademe na komunikaci se zákazníkem. Realizujeme přepravu tonáže v rozsahu pick - up až po návěs i nadrozměrnou přepravu. Máme vlastní skladovací prostory i manipulační techniku.


STV TRANS, s.r.o., Prostějov
Mezinárodní kamiónová nákladní autodoprava, přepravujeme nebezpečné náklady ADR tř. 1 - 9, výbušniny, zbraně, munice EX III, průmyslové trhaviny. Bezpečnostní poradce D.G.S.A., carnet TIR. Zajišťujeme velkoobjemové 120 m3 a nadrozměrné přepravy.
http://www.stvtrans.cz

RANDYSEK, s.r.o., Hranice I-Město
Nabídka nákladní, stavební a kontejnerové autodopravy s využitím mechanické ruky, hydraulický jeřáb, bagry. Provádění výkopových a zemních prací, prodej štěrku.
http://www.autodoprava-sara.cz

ADR LOGISTIK, s.r.o., Hranice I-Město
Nabídka nákladní automobilové dopravy včetně doplňkových služeb.
http://www.dopravce.net


TOPlist