KLADOS, s.r.o.

Doprava celovozových i kusových zásilek do a z Polska, Slovenska, ČR a EU, přeprava sypkých materiálů sklápěcími kamiony - sklápěč. Provádíme dokládku zboží do kamionu v celé Evropě. Optimalizace dopravy, mezinárodní a vnitrostátní zasílatelství, spedice, Polsko, Slovensko. Mezinárodní doprava, smluvní dopravci z Polska. Přepravujeme nadměrné náklady, nebezpečné zboží, ADR. Specializujeme se na export a import mezi ČR a Polskem a mezi ČR a Slovenskem. Expresní přeprava a přeprava Just In Time.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.klados.cz

ESA s.r.o., Kladno-Dubí
Logistika 3PL na míru. Moderní sklady kategorie A. Nabízíme i jednotlivé služby - vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava, přeprava a spedice, skladování - 5 skladů v Čechách i na Moravě. Suchá a chlazená distribuce, celní služby - Intrastat, clení, celní i daňové sklady. Nabízíme logistický outsourcing, balení, kompletaci a úpravu zboží. On-line skladování. Servis palet. Logistická řešení na klíč. Vlastníme certifikáty ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004. Nový sklad se suchou i chlazenou sekcí.
http://www.esa-logistics.cz

Jasa, s.r.o., Benešov
Nabízíme mezinárodní, vnitrostátní dopravu, spediční služby. Dále opravy motorových vozidel, olejový servis, distribuce a prodej pohonných hmot. Přeprava ADR, profesionální čistění a ošetření automobilů technologií Porzelack, logistika, skladování.
http://www.jasa.cz

JAS trans, s.r.o., Hořovice
Firma se zabývá nákladní kamionovou dopravou a spedicí. Doprava vlastními velkoobjemovými vozy - dvoupatrové plachtové návěsy: 90-100m3, 25t, ložná výška 2,80-3m, tandemová souprava: 120m3, 24t, ložná výška 3m. Přepravujeme po celé Evropě.
http://www.jastrans.cz

Wincanton Česká republika, s.r.o., Kralupy nad Vltavou
Nabízíme služby v oblasti logistiky: smluvní logistika na míru, vnitrostátní distribuce, mezinárodní doprava, letecká a námořní doprava, spedice, skladování a zasilatelství. Nabízíme vysokou profesionalitu a oporu spolehlivého partnera se silným zastoupení v ČR a ve světě. Pracujeme v souladu s normami IS O 9001:2008 a HACCP. Naše společnost zajistí řadu služeb s přidanou hodnotou a kvalifikovaný projektový management.
http://www.logistika-spedice-skladovani.cz


TOPlist