Autopůjčovna Hertz

Mezinárodní autopůjčovna nabízí krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních vozidel, minibusů, SUV a dodávek. Zajišťujeme pronájmy automobilů v ČR i do zahraničí, rezervace přes internet.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.hertz.cz

MAXIAUTO, s.r.o., Praha-Stodůlky
Půjčujeme užitkové vozy, stěhovací auta, dodávky, mikrobusy 8+1, (Iveco Daily, Mercedes Sprinter, Vito, Fiat Ducato, Opel Vivaro), chladírenská auta Thermo King, Carrier, osobní auta. Poskytujeme služby - asistenční, stěhovací, autodoprava.
http://www.maxiauto.cz

Optima Rent, s.r.o., Praha-Žižkov
Autopůjčovna půjčuje vozy bez zálohy. Autopůjčovna nabízí přistavení vozu zdarma, neomezené km, nulová spoluúčast.
http://www.optimarent.cz

West Car Praha, Praha-Veleslavín
Provozujeme rodinnou autopůjčovnu s tradicí. Vozy Škoda, VW, Ford, Peugeot, s automatem. Poskytujeme krátkodobé, zvýhodněné dlouhodobé pronájmy a operativní leasing. Zdarma servis, přistavení na letiště a dětské sedačky. Neomezené km, nulový depozit.
http://www.westcarpraha.cz

RR cars - tours, s.r.o., Praha-Modřany
Pronájem vozů všech tříd a značek. Poskytování náhradních vozidel za poškozené při dopravní nehodě. Poskytujeme asistenční a odtahové služby, operativní leasing. Provozujeme autoservis - mechanické a klempířské práce, plnění klimatizací, pneuservis.
http://www.rrcars.cz

František Podhorský, Praha-Vršovice
Autopůjčovna Praha. Vozidla zn. Smart. Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy pro firmy i jednotlivce. Vozidlo na přání přistavíme, odvezeme na určenou adresu. Zapůjčíme Vám autodoplňky a příslušenství. Slevový program u stálých zákazníků.
http://www.autopujcovna-smart.cz

Berson, s.r.o., Praha-Kunratice
Autopůjčovna užitkových vozů, dodávek i malých nákladních vozů do 3,5 t. Velké i malé dodávky kvalitních výrobců jako jsou Mercedes a Ford s různou ložnou plochu. Půjčované automobily nejsou starší nežli 3 roky. Samozřejmostí je i možno zapůjčení vozu bez kauce a zbytečných průtahů.
http://www.autopujcovna-berson.cz


TOPlist