Zemánek Mikulov, spol. s r.o.

Zajišťování služeb nákladní vnitrostátní i mezinárodní autodopravy.

Kategorie:

THERMOSERVIS - TRANSPORT, s.r.o., Brno-Štýřice
Firma poskytuje služby pro stavebnictví v oblastech nákladní autodoprava, kontejnerová doprava a zemní práce. Vozový a strojový park uspokojí požadavky nejen velkých stavebních firem, ale i drobných stavebníků. Valníky, kontejnery, sklápěče, návěsy a další zemní stroje a speciální stroje. Za prací jsme schopni vyjet po celé ČR. Divize pronájmu nemovitostí nabízí atraktivní prostory v Brně a okolí. Obchodní divize dále nabízí prodej vodo-topo-instalo materiálu.
http://www.thermoservis.cz

MP CZECH, s.r.o., Brno-Slatina
Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Specializujeme se na Německo, Francii, Itálii, Anglii, Rusko, Ukrajinu. Kusové i expresní zásilky. Dále zajišťujeme celní služby, logistiku, skladování a distribuci zboží.
http://www.mpczech.cz

AKR - stěhování, autodoprava, Brno-Brněnské Ivanovice
Zajišťujeme kompletní stěhovací, dopravní a vyklízecí služby po celé ČR i zahraničí. Stěhování a vyklízení firem, bytů, domů, půd, skladů, pián, trezorů, strojního zařízení. Provádíme balení, uskladnění. Toto vše non-stop. Služby jsou pojištěny.
http://www.akr-stehovani.cz

LECHNER CZ, s.r.o., Brno-Horní Heršpice
Zajišťujeme nákladní a autobusovou přepravu. Komfortní dálkové autobusy s kapacitou 49-77 míst. Nabídka vhodná pro CK k dopravě do určené destinace i pro poznávací zájezdy. Pro dálkovou a kamionovou dopravu nabízíme vozy Volvo. Přeprava typu ADR.
http://www.lechner.cz

COLLECT Spedition, s.r.o., Břeclav
Zajišťujeme export a import celovozových a sběrných zásilek do Velké Británie (GB), Irska (IRL) a Belgie plachtovými návěsy. Sběrná přeprava přímo k zákazníkovi. Zboží stále pod kontrolou. Nabízíme možnost krátkodobého skladování.
http://www.spedice.breclavsko.com

IMMIX spol. s r.o., Brno-Pisárky
Nákladní silniční doprava, spedice, logistika. Zajišťujeme komplexní logistické služby, mezinárodní kamionová, námořní a letecká přeprava, sběrná služba pro Rusko, celní služby v ČR, celní služby na území RF. Poskytujeme v rámci zajišťování přeprav možnost meziskladování, překládky zboží a dokládkovou službu. Rovněž zajišťujeme nadrozměrné mezinárodní přepravy a to i do všech států bývalého SNS. Doprava a komplexní spediční služby na zahraniční výstavy do celého světa.
http://www.immix.cz


TOPlist