Zemědělská akciová společnost Koloveč

Nabídka silniční dopravy, polních a zemních prací.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.zaskolovec.cz

TRIAL STAV, s.r.o., Plzeň-Skvrňany
Nákladní autodoprava auty s HR rukou. Přepravujeme stavebniny, stavební materiály, stroje, buňky a kontejnery. Jeřábové a montážní práce s hydraulickou rukou do 16t, dosah do 26m. Máme auta s rukou+vleky, návěs 13,7m s HR rukou. Kompletní pojištění.
http://www.auta-preprava-hr-rukou.cz

Karotka, s.r.o., Plzeň-Severní Předměstí
Přeprava materiálu s hydraulickou rukou. Hydraulická ruka vozů Scania 6x4 a 8x6 s dosahem 11,5 metru při nosnosti 1,3 tuny. Jsme schopni dopravit náklad o hmotnosti 28 tun.
http://www.karotka.com

MK autodoprava, Štěnovice
Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu s dlouholetou tradicí. Máme široký vozový park pro různé druhy přeprav. Přepravy od 0 - 8500 kg, objem přepravy do 34 palet. Možnost překládky zboží.
http://www.mkautodoprava.cz

Kippertrans, s.r.o., Rokycany-Plzeňské Předměstí
Nákladní doprava a přeprava sypkých a pevných materiálů. Specializujeme se na přepravu sklápěcími vozy. Disponujeme vozy Tatra s celkovou hmotností 24t, vozy Iveco, Man s 32t. Zemní a výkopové práce, zakládání staveb, demolice, subdodávky pro stavby.


FeBa servis, s.r.o., Plzeň-Východní Předměstí
Provádíme vyklízení objektů, úklidové práce, stavební a zemní práce. Nákladní autodoprava s hydraulickou rukou, možnost přistavení a pronájmu kontejnerů na odpad, odvoz odpadů. Práce s motorovou pilou včetně výřezů keřových skupin.
http://www.febaservis.cz

Massong CZ, s.r.o., Plzeň-Skvrňany
Mezinárodní a vnitrostátní doprava a spedice. Kamionová a nákladní doprava, logistické služby, celní deklarace, skladování, distribuce. Zajišťujeme námořní a leteckou dopravu.
http://www.massong.de


TOPlist