Z - transped, s.r.o.

Provoz vnitrostátní i mezinárodní nákladní dopravy a odtahové služby.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.z-trans.cz

Transpoint International (CZ), s.r.o., Ostrava-Hrabová
Mezinárodní doprava a zasilatelství, skladování a distribuce. Odborník na severní Evropu. Sběrné linky Švédsko, Norsko, Dánsko, Polsko, Finsko. Celní deklarace, evidence, Intrastat.
http://www.vrtranspoint.com/cz/

METAL SPEED, Ostrava-Moravská Ostrava
Vnitrostátní a mezinárodní nákladní autodoprava, spedice. Auta s kontejnery, přistavování a pronájem kontejnerů, likvidace odpadů. Dovoz stavebních materiálů, dovoz sypkých materiálů. Odvoz sutě a odpadů. Zemní a výkopové práce stavebními stroji.
http://www.metalspeed.cz

GASIP INTEPS, s.r.o., Šenov
Provádíme návrhy a realizace zavlažovacích systémů, zakládání a údržbu trávníků, travních koberců, autodopravu automobilem s hydraulickým jeřábem 1,5t, řezání dřevin a štěpkování do 150mm, komplexní úklidové služby bytových i nebytových prostor.
http://www.inteps.eu

BATAX - TRANS, s.r.o., Orlová-Lutyně
Naše společnost se specializuje na doručení zásilky ke klientovi rychle a spolehlivě. V rámci optimalizace nákladů přizpůsobíme velikost vozidla Vaším potřebám a velikosti nákladu. V rámci vnitrostátní a mezinárodní dopravy jsme velmi flexibilní.
http://www.bataxtrans.cz

KAMOREC, s.r.o., Karviná-Nové Město
Prodáváme sypké směsi: strusku, štěrky, písky, recykláty. Provozujeme nákladní dopravu, zemní práce, terénní úpravy, práce demoličními kladivy, výstavbu zpevněných ploch a komunikací, stavební recyklace, třídění recyklátů a čištění komunikací.
http://www.kamorec.cz

Milan Kiwak, Karviná-Mizerov
Provádíme výkopové práce pomocí bagrů JCB 3CX a JCB JS175W. Nabízíme autodopravu a kontejnerovou přepravu.TOPlist