Taxislužba Taxi car

Taxislužba Taxi car. Poskytneme Vám víc než naše konkurence. Péče o zákazníka je pro nás prvořadá. Od doplňkových služeb až po záruku ceny. Vaše spokojenost je náš cíl. Snažíme se aby měli naši klienti za minimální cenu maximální pohodlí. Garantujeme vysokou úroveň přepravy, bezpečnost, diskrétnost a spolehlivost.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.taxicar.cz

LIDO TAXI RADIO spol. s r.o., Brno
Nabízíme taxi a veškeré služby, které od nás mohou zákazníci požadovat. Máme vice jak 70 vozidel. Většina vozidel je nadstandardně vybavena, včetně klimatizace. Stanoviště v areálu BVV, hotel International, centrum města.
http://www.lidotaxi.cz

Roman Krejčí, Brno-Černá Pole
Autodoprava - taxi, osobní, mikrobusová, dodávková a kurýrní služby. Poskytování VIP servisu pro zákazníky a svatby. Nové vozy Škoda Superb, Mercedes, VW Caravelle atd. Platba i kartou. Jezdíme pravidelně na letiště Vídeň, Praha, Bratislava.
http://www.brno-taxi.cz

Taxi Impuls Plus Brno, Brno-město
Osobní nonstop taxislužba. Radio dispečink. Nabízíme našim zákazníkům kvalitní non - stop servis zahrnující i jízdy mimo ČR. Poskytujeme možnost fakturace a předobjednávek. Profesionální přístup řidičů. Možnost objednávat taxi emailem přes náš web.
http://www.taxi-impuls.cz

ATX GROUP, s.r.o., Veselí nad Moravou
Provozování taxi služby.
http://www.taxiatx.cz

Bohumil Mráček, Vyškov-Dědice
Nabízíme přepravu osob a kusových zásilek.
http://www.autodopravamracek.cz

Bronislav Cuták, Kyjov-Boršov
Provozování taxi služby.TOPlist