MIDOS Brno, spol. s r.o.

Prodáváme, montujeme a servisujeme tepelná čerpadla firmy Master Therm CZ a klimatizace. Návrh, poradenství a možnost předvedení tepelných čerpadel ve vlastním předváděcím centru.

Kategorie:

Kontakt:

Telefon: +420 545 424 265
Fax: +420 545 424 265
E-mail: cerpadla@midos.cz
WWW: http://www.tepelnacerpadlamidos.cz

PH Trade, s.r.o., Modřice
Provádíme dodávku a montáž v oboru voda, topení, plyn, vzduchotechnika a klimatizace. Nabízíme instalatérské, topenářské a plynoinstalační práce včetně solárních panelů a tepelných čerpadel. Provádíme rekonstrukce koupelny, rekonstrukce plynové kotelny, výměny bojlerů, kotlů, ohřívačů, výměny radiátorových ventilů, radiátorů a ventilátorů. Provádíme bytová jádra, podlahové topení a solární systémy. Provádíme vzduchotechniku, odvětrání šachet, ventilační a hybridní turbíny.
http://www.phtrade.cz

BRNOCLIMA spol. s r.o., Brno-Královo Pole
Projekce, návrhy, prodej, montáž, revize a servis klimatizací. Jsme 16 let na trhu, máme vlastní sklad a odborný servis. Dodáváme klimatizace do bytu, mobilní klimatizace, domácí klimatizace, čističky vzduchu domácí i pro restaurace, pračky vzduchu, klimatizace do kanceláře, odvlhčovače a zvlhčovače vzduchu, bazénové odvlhčovače, chlazení serverů a průmyslových technologií, klimatizační jednotky Split, VRV, VRF, SDV. Zastupujeme značky: Daikin, Fujitsu, Sinclair, Ekotez, Kroll, Avair, Artell.
http://www.brnoclima.cz

KLIMATIZACE BRNO, Brno-Štýřice
Dodávky klimatizace a vzduchotechniky pro byty, rodinné domy, kanceláře, obchody, lékárny, ordinace, banky, spořitelny, hotely, nemocnice, měrová a výpočetní střediska. Nabídka včetně projektů. Montujeme klimatizační jednotky Panasonic.
http://www.klimatizace-brno.cz


TOPlist