LARS CZ

Dovážíme termostaty i bezdrátové, inteligentní regulátory, bezdrátové zvonky, spínače a regulátory osvětlení. Řešíme inteligentní domy a domácnosti, kde spojujeme vytápění, automatizaci (osvětlení, rolety, vrata) a bezpečnost (alarmy) v Domotiku.

Kategorie:

GMC - měřicí technika, s.r.o., Blansko
Prodáváme měřicí a regulační techniku, měřicí přístroje pro zkušebnictví a revizní činnost. Dodáváme analogové a digitální rozváděčové přístroje, napájecí zdroje, převodníky elektrických veličin, regulátory teploty, kalibrátory, multimetry.
http://www.gmc.cz

ATECOM, s.r.o., Bílovice nad Svitavou
Honeywell, kompletní přístroje – prodáváme mikrospínače Microswitch, koncové spínače, bezdrátové, nožní, průtokové, vlhkosti, hygrostaty, rosného bodu, plovákové spínače LRNH, LRNV, spínače Yamatake, snímače průtoku plynu AWM, elektrického proudu, polohy s Hallovou sondou, kyslíku, tlaku, zrychlení, krouticího momentu, síly, otáček, regulátory PID, ekvitermní, Hometronic a Evohome. Distribuujeme zapisovače, tlakové spínače Fema, prostorové termostaty, frekvenční měniče, potrubní oddělovače.
http://www.atecom.cz

Bürkert - Contromatic Gesellschaft m.b.H, Brno-Trnitá
Prodej a výroba - výrobků firmy Bürkert pro ČR a SR (elektromagnetické, pneumatické, regulační ventily, ventily pro agresivní a neutrální média, páru, senzory průtoku, vodivostí, PH, tlaků a teplot, snímače hladin). Příslušenství pro pneumatiku.
http://www.burkert.cz

IPM - EG, spol. s r.o., Hodonín
Dovážíme regulátory tlaku plynu Mesura a plastové skříňky Seifel vhodné pro rozvody plynu i elektriky. Zajišťujeme distribuci a servis regulátorů i přes pobočky po celé ČR i kompletní domovní přípojky pro montáž plynoměru včetně ventilů. Zastupujeme firmu MESURA, která se od svého založení v roce 1949 specializuje na koncepci a výrobu regulátorů tlaku pro zemní plyn a LPG pro domácí a průmyslové využití. Dále prodáváme rotační a turbínové plynoměry IMEtr a regulátory plynu Pietro Fiorentíny.
http://www.ipm-eg.cz

AGICO, s.r.o., Brno-Řečkovice
Zabýváme se výrobou a prodejem měřicích i laboratorních přístrojů pro měření fyzikálních jevů.


BMC - Büro Brno, měřicí a počítačová technika, spol. s r.o., Brno-Židenice
Provádíme prodej počítačové a měřicí techniky. Dodáváme a provádíme poradenské služby ohledně programů na zpracování dat.TOPlist