ATECOM, s.r.o.

Honeywell, kompletní přístroje – prodáváme mikrospínače Microswitch, koncové spínače, bezdrátové, nožní, průtokové, vlhkosti, hygrostaty, rosného bodu, plovákové spínače LRNH, LRNV, spínače Yamatake, snímače průtoku plynu AWM, elektrického proudu, polohy s Hallovou sondou, kyslíku, tlaku, zrychlení, krouticího momentu, síly, otáček, regulátory PID, ekvitermní, Hometronic a Evohome. Distribuujeme zapisovače, tlakové spínače Fema, prostorové termostaty, frekvenční měniče, potrubní oddělovače.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.atecom.cz

ENBRA, a.s., Brno-Černá Pole
Provádíme ověřování a opravy bytových, domovních a průmyslových vodoměrů a měřičů tepla. Dodáme Vám kotle plynové, kondenzační i na tuhá paliva, ohřívače vody plynové, elektrické, solární systémy a tepelná čerpadla včetně projekce a montáže vytápění.
http://www.enbra.cz

LARS CZ, Brno-Žabovřesky
Dovážíme termostaty i bezdrátové, inteligentní regulátory, bezdrátové zvonky, spínače a regulátory osvětlení. Řešíme inteligentní domy a domácnosti, kde spojujeme vytápění, automatizaci (osvětlení, rolety, vrata) a bezpečnost (alarmy) v Domotiku.
http://elektronics.lars.cz

GMC - měřicí technika, s.r.o., Blansko
Prodáváme měřicí a regulační techniku, měřicí přístroje pro zkušebnictví a revizní činnost. Dodáváme analogové a digitální rozváděčové přístroje, napájecí zdroje, převodníky elektrických veličin, regulátory teploty, kalibrátory, multimetry.
http://www.gmc.cz


TOPlist