Wistron InfoComm (Czech), s.r.o.

Výroba a opravy elektrických zařízení, serverů i osobních počítačů.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.wistron.com

Knaifl stavební stroje, s.r.o., Brno-Kohoutovice
Prodáváme a servisujeme stavební stroje: vibrační válce, pěchy, desky, silniční frézy, finišery, kompresory, kladiva, centrály, řezačky, vysokotlaké čističe atd. Zastupujeme zn.HAMM, VöGELE, WIRTGEN, WACKER, CEDIMA, SDMO, DIMACO a SULLAIR.
http://www.knaiflstroje.cz

UPS Technology, spol. s r.o., Brno-Horní Heršpice
20 roků profesionálně realizujeme dodávky zdrojů nepřetržitého napájení. Dodáváme náhradní zdroje UPS, dieselagregáty, elektrocentrály, motorgenerátory, energocentra, bezúdržbové akumulátory, solární invertory, SNMP, PDU. Dodáváme UPS pro kancelářské aplikace a především velké záložní systémy o výkonech několika megawatů. Vyškolený tým techniků zajišťuje servisní služby pro zákazníky po celé ČR s dobou odezvy v hodinách. Staráme se tak o trvalou provozuschopnost záložních systémů napájení.
http://www.ups.cz

ENID, s.r.o., Brno-Řečkovice
Návrh, realizace a servis záložních zdrojů, vzduchotechniky a klimatizací. Provádění elektroinstalací a stavebních úprav.
http://www.enid.cz

Ing. Nikolaj Ivanov Jordanov, Brno-Žebětín
Dovoz a distribuce záložních zdrojů UPS AEC a Borri, DC zdrojů a staničních olověných baterií. Prodej primárních průmyslových baterií Cegasa.TOPlist