Ing. Marie Brožová

Prodej ekologických potravin a potravin pro zdravou výživu. Nabídka doplňků stravy a drobné keramiky.

Kategorie:

ENERGY GROUP, a.s., Praha-Troja
Vyrábíme a prodáváme přírodní bylinné preparáty a regenerační kosmetiku. Nabízíme odbornou poradnu, testovaní přístrojem Supertronic, přednášky a semináře, kosmetická školení, služby péče o tělo.
http://www.energy.sk/cz

Bedýnky, Praha 1
ZDRAVÍČEK je Česká značka kvality a pravosti farmářských BIO produktů a je dodavatelem těch nejkvalitnějších čerstvých BIO potravin přímo z farmy do domu, škol a restaurací a je poradcem v oblasti zdravé výživy, zdravého pohybu, péče o tělo a péče o děti. Zdravíček propojuje chuť zdravě žít s realitou.
http://www.zdravicek.cz

BB C - Maranatha, s.r.o., Praha-Michle
Nabízíme produkty zdravé výživy, BIO potraviny, přírodní kosmetiku Mrtvé moře DSM, Logona, eko čisticí prostředky Ecover, keramiku, knihy, CD a DVD s duchovní a psychologickou tématikou. Organizujeme přednášky o zdravém životním stylu a křesťanství.
http://www.obchodmaranatha.cz

Alena Chmelíková, Praha-Hlubočepy
Nabízíme kosmetiku, zdravou výživu, doplňky stravy, parfémy, šperky, kávu, krmení pro zvířata, vodní filtry, ale třeba i extrémní zážitky.


Cesmína.bio, s.r.o., Praha-Vinohrady
Prodej zdravé výživy pro vegany a makrobiotiky. Poradenství pro diabetiky, celiaky a nemocné s rakovinou. Sortiment bez cukru a živočišných součástí.
http://www.cesminabio.cz

Ecce Vita, spol. s r.o., Praha-Vršovice
Nabídka přírodních přípravků a speciálních TULSI čajů se zdravotními účinky.
http://www.eccevita.cz


TOPlist