Vratislav Hošek

Provádíme návrhy a realizaci textilních dekorací interiérů. Šití závěsů, záclon, potahů a jiných bytových doplňků.

Kategorie:

Silex spol. s r.o. - SCANquilt , Praha-Vinohrady
Na našich prodejnách naleznete 150 vzorů povlečení zn. SCANquilt, 20 typů přikrývek a polštářů, prostěradla, mnoho variant prostírání a ubrusů, bambusové a bavlněné ručníky a další. Pro hotely nabízíme hotelový textil s požadovanými parametry.
http://www.scanquilt.cz

VENUS PLUS, s.r.o., Praha-Štěrboholy
Prodej záclon, dekorace, lůžkovin, látky, ručníky, ubrusy, utěrky, garnýže včetně zaměření a montáže. Prodej dámského a pánského spodního prádla, župany a plavky všech velikostí. Šijeme záclony, závěsy, potahy a přehozy - vše pro Vaši spokojenost.
http://www.zaclony-venus.cz

Studio JKt, s.r.o., Praha-Libeň
Dodáváme garnýže, závěsy, záclony, přehozy, opony, žaluzie, plisé, japonské stěny, římské rolety, zatemňující a nehořlavé i galanterii již 20 let. Motorové systémy. Jsme pro hotely, společenské a komerční prostory, domy i byty. Velkoobchod.
http://www.studiojkt.cz

TEXTIL LUDMILA, Praha-Bubeneč
Prodáváme záclony, závěsy, bytový textil, metrový textil, povlečení, galanterii, spodní prádlo renomovaných značek, pyžama. Nabízíme návrhy a realizace interiérů. Hotelový textil. Chrániče matrací. Šicí dílna.
http://www.textilludmila.cz

STUDIO HEIMTEX, Praha-Kobylisy
Dekoratérské studio bytového textilu. Nabízíme kompletní tvorbu interiérů - záclony, závěsy, dekorační a potahové látky, garnýže, konzole, kolejničky, žaluzie, rolety, záclonovou galanterii. Od návrhu, zaměření, odborného šití, montáž po dekoraci.
http://www.heimtex.cz

Alena Růžičková, Praha-Horní Počernice
Nabízíme služby v oblasti bytového textilu a dekorací. Navrhujeme a realizujeme záclony, závěsy, římské rolety, rolety, garnýže a japonské stěny.
http://www.ar-design.cz


TOPlist