Colosseum, a.s.

Licencovaný obchodník s cennými papíry se specializací na komodity, Forex a CFDs. S námi můžete investovat do zlata, ropy, cizích měn, dluhopisů i akcií. Nabízíme široké portfolio služeb pro každého - online obchodování pro zkušenější investory, poradenství s podporou makléře pro začátečníky či správu financí jako alternativu k podílovým fondům. Klientům i široké veřejnosti dále poskytujeme bezplatné vzdělávací semináře, analýzy, konzultace, tréninkové účty s papírovými penězi a mnohé další.

Kategorie:

Kontakt:

Telefon: +420 246 088 888
Fax: +420 246 088 889
E-mail: info@colosseum.cz
WWW: http://www.colosseum.cz

Lindys, s. r. o., Praha-Vinohrady
Jsme investiční poradce pro zhodnocování peněz v USA na základě nákupů/prodejů akcií a cenných papírů na burze. Naše motto je dlouhodobá spolupráce s klientem, kterou lze docílit pouze dodržováním jak etických a společenských pravidel, tak profesionálním a individuálním přístupem ke každému klientovi. Profesionalita, mnohaleté osobní zkušenosti a analytická podpora jsou pro nás jedním ze základních principů naší práce. Zajišťujeme kompletní servis a poradenství pro Vaše investice.
http://www.lindys.cz

RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů, Praha-Nové Město
Česká burza cenných papírů je trhem, na kterém se obchoduje s akciemi předních českých i zahraničních společností. Na pobočkách lze začít obchodovat na burzách a využít dalších investičních služeb. Díky sdílení poboček s dynamickou českou bankou si rovněž můžete otevřít běžný účet bez poplatků nebo si zřídit další bankovní produkty.
http://www.rmsystem.cz


TOPlist