SOLID FACILITY a.s., koncern

Facility management nabízí komplexní řešení provozu nemovitostí a požadavků jejich uživatelů se zaměřením na obory ostraha, úklid, stavební a technická údržba, správa, servis a revize. Montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení a ostatních technických zařízení budov, činnosti ve stavebnictví v oborech inženýrská činnost a stavební práce. Jsme držiteli certifikace systému managementu kvality ČSN EN ISO 9001:2009 a oprávnění o odborné způsobilosti TIČR.

Kategorie:

PROBEST COMPANY s.r.o., Praha-Libeň
Nabízíme fyzickou ostrahu staveb, garáží, bytových domů, administrativních komplexů, vč. provozu recepcí, pořadatelské služby, pohledávky, PCO. Distribuce kyslíkových generátorů první pomoci. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001 a členy ČKBS o.s..
http://www.probest.cz

ADESTRA security, spol. s r.o., Praha-Smíchov
Fyzická ostraha majetku, osob a objektů. Poskytování komplexních služeb v oblasti komerční bezpečnosti - fyzická ostraha osob a objektů, montáž a servis elektronických i mechanických zabezpečovacích systémů, bezpečnostní logistika.
http://www.adestra.cz

ABL, a.s., Praha-Krč
Společnost nabízející bezpečnostní služby, instalaci a správu bezpečnostních technologií a speciální detektivní služby.
http://www.abl.eu

ABOS plus, s.r.o., Praha-Bohnice
Zajišťování ochrany majetku a přepravy finančních hotovostí a jiných cenností. Zprostředkování úklidových prací a montáže zabezpečovacích systémů.
http://www.abosplus.cz

AGENTURA MATT, s.r.o., Praha-Michle
Poskytování bezpečnostních a detektivních služeb v oblasti ochrany majetku, objektů a osob.
http://www.matt.cz

Antonín Matocha, Praha-Vokovice
Nabídka fyzického střežení objektů a majetku.TOPlist