Vít Kapr

Nabídka montáže elektronické zabezpečovací signalizace.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.elerd.sweb.cz

Elektro Efekt s.r.o., Klatovy IV
Prodej kompletního elektrosortimentu. Montáž a servis TV a SAT antén, elektroinstalace, hromosvodů, vzduchotechniky a klimatizace. Elektronické zabezpečovací, kamerové a vstupní systémy, automatizace, IT sítě, videotelefony, opravy elektrospotřebičů.
http://www.elektroefekt.cz/elektroefekt

DELTA Plzeň, Plzeň-Lobzy
Dodáváme a instalujeme: Kamerové systémy (CCTV), bezpečnostní IP kamery s detekcí pohybu - online přístup přes internet, elektronické zabezpečovací systémy (EZS), požární signalizace (EPS), přístupové a vjezdové systémy, strukturované kabeláže.
http://www.delta-plzen.cz

ABS - Elektro, Plzeň-Východní Předměstí
Dodáváme a montujeme silnoproudé elektroinstalace, strukturovaná kabeláž, kamerový systém, TV SAT, zabezpečovací systém a ozvučovací systém. Dále montáže optických kabelů, elektrické požární signalizace, ohřev okapů a podlahové vytápění.
http://www.abs-elektro.cz

ELIKO CZ, Plzeň-Východní Předměstí
Elektroinstalační práce. Zajistíme projekty, montáže, revize, silnoproud, slaboproud. Prodej, montáž a servis EZS (elektronické zabezpečovací systémy), kamerové systémy a IT (informační technologie). Fotovoltaika, solární elektrárny.
http://www.eliko.cz

BS Signál Plzeň, s.r.o., Plzeň-Doudlevce
Dodávky a montáže elektronických zabezpečovacích a požárních systémů. Projekty, montáže a revize elektrických zařízení.


Daniel Haas, Domažlice-Hořejší Předměstí
Nabídka zabezpečovacích elektronických systémů, kamerových systémů, protipožární signalizace, domovních videotelefonů a telefonních ústředen.
http://www.elektro-domazlice.cz


TOPlist