Vladislav Brázda

Provádíme elektroinstalace, revize, elektronických zabezpečovacích systému a elektronických požárních systémů, telefonů a datových rozvodů.

Kategorie:

Služba, výrobní družstvo, České Budějovice 3
Provozujeme vlastní pult centrální ochrany - PCO. Zajišťujeme montáž elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů - EZS, EPS, CCTV, fyzická ostraha objektů, informátorská služba. Prodej a montáž okenních fólií, bezpečnostní, protisluneční.
http://www.sluzbavd.cz

A.F.C. Controls, s.r.o., České Budějovice 6
Služby v oblasti zabezpečovacích a informačních systémů, poradenství a konzultace, bezpečnostní posouzení, zpracování projektu, dodávka materiálu, montáž a revize.
http://www.afc-controls.cz

Lukáš Drápala, Chýnov
Nabízíme návrh, montáž a servis slaboproudých systémů. Zabezpečovací, požární, kamerové, docházkové, přístupové, ozvučovací, komunikační. Instalujeme alarmy, kamery, dorozumívací zařízení, strukturované kabeláže, identifikační systémy.
http://www.signalizace.cz

CM security system, s.r.o, Blatná
Provádíme projekce, dodávky, montáže, revize a servisy zabezpečovacích a slaboproudých systémů - el. zabezpečovací systémy, el. požární signalizace, kamerové systémy, kartové přístupové a docházkové sys., struktur. kabeláž, inteligentní sys. budov.
http://www.cm-sec.cz

Ing. David Hruda, České Budějovice 3
Nabízíme montáže alarmů a práce v elektrotechnice. Poskytujeme projekty, montáže, opravy, revize, antény, satelity, sítě LAN WAN včetně poradenství.
http://www.elektro-hruda.cz

Ing. Ladislav Molkup, Písek-Budějovické Předměstí
Nabízíme zabezpečovací a sledovací systémy včetně telekomunikační techniky.TOPlist