Vladislav Honc

Nabízím montáž zabezpečovacího zařízení, silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace. Zajistím montáž videotelefonů, telefonů, satelitů a antén.

Kategorie:

Kontakt:

ELSAKOM SERVIS s.r.o., Nymburk
Nabízíme komplexní dodávky, montáž a servis telefonních rozvodů, jak domovních, tak i s ústřednami 2N, Panasonic s platným certifikátem výrobce. Dále dodávky, montáž a servis kamerových systémů a zabezpečení objektů, měření termovizí, outsourcing IT.
http://www.elsakom.cz

CAMBRIDGE TRADING COMPANY Kolín, s.r.o., Nová Ves I
Dodáváme a montujeme zabezpečovací a požární signalizace, EZS, EPS, alarm, připojení na PCO, kamery, kamerové systémy, TEL ústředny, strukturované kabeláže, PC sítě, videotelefony, antény, SAT, ozvučení, přístupové systémy. Provádíme servis, revize.
http://www.cambridge-kolin.cz

CENTR PCO, Mladá Boleslav II
Zajišťujeme projekce, montáž, revize a servis elektronických zabezpečovacích zařízení elektronických požárních signalizací, kamerových a televizních systémů, provoz PCO - pultu centrální ochrany. Poskytujeme služby sledování a střežení vozidel.
http://www.centrpco.cz

ALIMEX s.r.o., Dolní Břežany
Nabízíme komplexní zabezpečení komerčních objektů a domácností. Dodávky komponentů identifikačních technologií. Projekční, montážní a servisní činnost přístupových a identifikačních technologií, EPS, EZS a CCTV.
http://www.alimex.cz

Michal Kolmann, Králův Dvůr-Počaply
Provádíme montáže kamerových systémů se záznamem a sledováním přes internet, elektronické zabezpečovací zařízení (EZS) drátové i bezdrátové provedení, kompletní elektroinstalace, montáže autoalarmů a EZS s připojením na PCO a satelitním vyhledáváním.
http://www.elektro-kolmann.cz

Aleš Sloup, Neratovice
Dodávky poplašných a bezpečnostních zařízení.TOPlist