VMP elektronika, spol. s r.o.

Servis, dodávka a montáž bezpečnostních i kamerových systémů, slaboproudých rozvodů, počítačových sítí a speciálních aplikací.

Kategorie:

Kontakt:

NEXT, spol. s r.o., Praha-Karlín
Vyrábí, dodává bezpečnostní dveře, mříže do oken, protisluneční a bezpečnostní fólie, protipožární bezpečnostní dveře, zabezpečovací a kamerové systémy. Bezpečnostní dveře NEXT jsou certifikovány dle norem EU a poskytují vysokou bezpečnost, izolaci i moderní design. Nabízíme bezpečnostní fólie na sklo, protisluneční, termoizolační, privátní a fólie na autoskla. Bezpečnostní mříže do oken nabízíme pevné, nůžkové i rolovací. Instalujeme zabezpečovací systémy, kamerové systémy, požární hlásiče.
http://www.next.cz

YUGO ALLOYS, s.r.o., Praha-Nusle
Zajišťujeme návrh, prodej, montáž a servis telekomunikační techniky, zabezpečovacích a kamerových systémů. Servis audio, video, foto. Prodej spotřebního materiálu a příslušenství-cartridge, tonery, propojovací kabely. Široký sortiment LED osvětlení.
http://www.yugo.cz

AH ELECTRONICS s.r.o., Praha-Uhříněves
Maloobchodní a velkoobchodní prodej, instalace a servis slaboproudých elektronických zařízení do objektů. Specializujeme se na elektronické zabezpečovací systémy (EZS), kamery a kamerové systémy (CCTV), antény a satelity pro rodinné a bytové domy (STA), domovní telefony a videotelefony. Jsme autorizovaný partner Skylink, UPC Direkt a CS link, autorizovaná montážní firma systémů Jablotron. Provádíme také opravy a servis veškeré elektroniky.
http://www.ahel.cz

GREEN Center, Praha-Libeň
Dodáváme parking systémy a závory pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu, silniční závory, přístupové systémy. Řízení provozu pohybu vozidel v průjezdech domů, průmyslová vrata a lineární autom. dveře i vstupenkové systémy. Instalace PC sítí.
http://www.green.cz

D.I. SEVEN, a.s., Praha-Strašnice
Nabízíme komplexní služby v oblasti fyzické ostrahy osob, budov a majetku, včetně připojení na pult centrální ochrany. Dále zajišťujeme pořadatelské služby a zabezpečení společenských akcí.
http://www.diseven.cz

SWBC - service, a.s., Praha-Žižkov
Nabízíme profesionální zajištění bezpečnostních služeb a úklidového servisu. Fyzická ostraha majetku a osob, montáž, servis, monitorování objektů pomocí systémů EZS, EPS a CCTV. Připojení na PCO. Zajišťujeme pořadatelské a informačně recepční služby.
http://www.swbc-service.cz


TOPlist