1. Břeclavská bezpečnostní s.r.o.

Ochrana majetku, hlídání areálů, skladů a firem. Nabídka detektivní, pochůzkové, vrátnické a recepční činnosti, včetně kontroly nemocných, BOZP a PO.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.securitybv.cz

O.S.E. Security Consulting, s.r.o., Hodonín
Bezpečnostní agentura poskytující komplexní bezpečnostní služby: elektronická ostraha objektů PCO vč. možnosti připojení EPS, satelitní hlídání vozidel vč. knihy jízd, fyzická ostraha objektů, převozy finanční hotovosti, kontrola nemocných a další.
http://www.ose-security.com

AVES PLUS, spol. s r.o., Brno-Židenice
Bezpečnostní agentura celorepublikově zajišťující pracovníky ostrahy na postech obchodní detektiv, strážný, recepční, kameraman CCTV, převozy finanční hotovosti, pult centralizované ochrany (PCO), střežení vozidel, kamerové systémy, EZS a EPS.
http://www.avesplus.cz

SOMAX SECURITY, s.r.o., Břeclav
Nabízíme tyto bezpečnostní služby: fyzická ostraha majetku a osob, recepční a pořadatelské služby, doprovod a přeprava cenin, montáže EZS a CCTV, provoz PCO a výjezdy zásahové jednotky. Dále jsou to detektivní služby a údržba a úklid nemovitostí.
http://www.somax.cz

AFA secur, s.r.o., Bílovice nad Svitavou
Bezpečnostní agentura poskytuje ostrahu objektů, majetku a osob. Provádění elektronického zabezpečení objektů. Zajišťování úklidových služeb.
http://www.afa.cz

AGEN-CE, s.r.o., Vyškov-Brňany
Zajištění ostrahy majetku a osob. Poskytování služeb soukromých detektivů.
http://www.agen-ce.cz

ALARM SECCO, spol. s r.o., Brno-město
Zajištění ostrahy majetku a osob.
http://www.alarmsecco.cz


TOPlist