V+V SLUŽBY, s.r.o.

Provádíme ekologické likvidace sypkých materiálů, slévárenských písků, sutí, komunálních odpadů, olejů, vosků, elektroniky a biologických odpadů.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.vavsluzby.cz

Bergmann - ost, s.r.o., Mikulov
Prodej a servis technologií na zpracování odpadu - lisovací kontejnery, drtiče odpadu, kompaktory do otevřených kontejnerů - zhutňovače.
http://www.bergmann-ost.cz

ADC služby, s.r.o., Brno-Žabovřesky
Likvidace odpadů a nebezpečných odpadů s minimálními náklady, formou opětovného využití. Regenerace ředidel - aceton, chlorová rozpouštědla, technický benzín. Ekologická likvidace elektrošrotu, kondenzátorů, zářivek, olej. filtrů. Výkup akumulátorů.
http://www.adc-sluzby.cz

RESPONO, a.s., Vyškov-Město
Nabídka svozu a likvidace komunálního odpadu. Provoz dotřiďovací linky a skládky. Zajištění mobilního sběru nebezpečných odpadů a prodej kontejnerů. Komplexní nakládání s odpady. Provoz dotřiďovací linky, skládky a elektodílny.
http://www.respono.cz

EKOR, s.r.o., Kyjov
Provozujeme svoz a odstraňování odpadů, skládku odpadů, dotřiďovací linku papíru a plastů, sběrný dvůr a kompostárnu. Nabízíme přepravu kontejnery do 18 m3 a nosností 7 t, zemní práce, strojní očistu a zimní údržbu komunikací, prodej nádob na odpady.
http://www.ekor.cz

Daruel, s.r.o., Dobšice
Firma se zabývá likvidací použitých (fritovacích) olejů a tuků. Výkup po celé ČR. Prodej rostlinných olejů (řepkový, palmový) do gastro provozoven. Velkoobchod s rostlinnými oleji. Odstraňujeme ostatní biologické odpady (lapoly, kuchyňské zbytky).
http://www.daruel.cz

DUFONEV R.C., a.s., Brno-Pisárky
Zajišťujeme odstranění odpadů, recyklaci kameniva a stavebních materiálů.
http://www.dufonev.cz


TOPlist