Zbyněk Kulíšek

Nabídka ojetých vozů a motocyklů. Možnost nákupu protiúčtem, leasingem i zpětným leasingem.

Kategorie:

KOPECKÝ, s.r.o., Bystřice nad Pernštejnem
Koncesionář Peugeot. Autorizovaný servis a prodej nových, předváděcích a ojetých vozidel. Finanční a operativní leasing, úvěr a pojištění. Originální náhradní díly a doplňky, pneuservis, vlastní klempírna a lakovna, nonstop odtah a půjčovna vozů.
http://automotive.dealer.peugeot.cz

Famko, spol. s r.o., Brno-Trnitá
Autorizovaný prodejce osobních a užitkových vozů Peugeot. Nabízíme komplexní servisní služby a prodej náhradních dílů. Autobazar předváděcích a ojetých vozů, možnost nákupu na protiúčet, finanční a operativní leasing a úvěr.
http://famko.dealer.peugeot.cz

Autopark Brno, a.s., Brno-Královo Pole
Prodej a servis vozů Kia Picanto, RIO, Soul, Venga, cee´d, Carens, Carnival, Sportage, Sorento. Prodej užitkových a nákladních vozů Nissan. Autorizovaný servis vozů Nissan. Leasing, úvěr, protiúčet. Pozáruční servis vozů Škoda a Volkswagen.
http://www.autoparkbrno.cz

Auto Palace Brno s.r.o., Brno-Slatina
Prodej a autorizovaný servis nových a ojetých vozů Mazda, Mitsubishi, Hyundai, Volvo a Fiat. Předváděcí vozy.
http://www.autopalace-brno.cz

TOP CENTRUM car, s.r.o., Hodonín
Autorizovaný prodejce a servis vozů Volkswagen a Audi. Prodej nových, předváděcích, referenčních a ojetých vozů, originální náhradní díly a příslušenství. Auto, moto, bazar.
http://www.topcentrumcar.cz

Diesel car, s.r.o., Kyjov
Zajistíme dovoz a prodej ojetých vozidel z EU i celé ČR, auta všech typů - osobní i užitkové. Nabízíme zprostředkování úvěru na ojeté automobily, komisní prodej, protiúčet, pojištění vozidel - velký výběr ojetých vozů všech značek.
http://www.dieselcar.cz


TOPlist