Zdeněk Čermák

Prodej ojetých vozidel.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.auto-expo.cz

AC DODÁVKY, s.r.o. , 0
Prodej užitkových automobilů. Výkup za hotové, sjednání leasingu a úvěru na počkání. Komisní prodej, protiúčet. Sjednání pojištění. Dovoz vozidel dle přání zákazníka.
http://www.acdodavky.cz

AUTO JAROV, Praha-Žižkov
800 nových a ojetých vozů. Výkup a prodej vozidel. Prodejce VW, Volkswagen užitkové, Seat, Škoda, Audi a Honda s autosalonem ojetých vozů a motocyklů. Kompletní služby pod jednou střechou.
http://www.autojarov.cz

VIP CAR, s.r.o., Praha-Malešice
Kvalitní a prověřené vozy bez právních vad. Prodej vozidel, výkup za hotové, protiúčet, komisní prodej, zprostředkování úvěru, pojištění vozidel. Non-stop odtahová služba. Ruční mytí a čištění interiérů vozidel. Prodej všech značek vozidel.
http://www.vip-car.cz

Louwman Motor Praha, s.r.o., Praha-Třebonice
Autorizovaný prodejce vozů Toyota. Nabídka nových vozů Toyota a ojetých vozů. Prodej velkoodběratelům - Business Centrum. Záruční a pozáruční servis vozů Toyota, autopůjčovna. Prodej náhradních dílů a příslušenství Toyota. Nabídka značkového financování Toyota Finance.
http://www.toyota-louwman.cz

AUTOBAZAR DAVO, s.r.o., Praha-Holešovice
Prodej osobních i užitkových automobilů. Zprostředkování leasingu.
http://www.autobazardavo.cz

Auto-Gruber, s.r.o., Praha-Kunratice
Dodávky a užitkové vozy vykoupíme za hotové a peníze jsou ihned. Možnost koupě vozů protiúčtem, zajistíme úvěr a samozřejmost je prodej na leasing. U nás najdete užitkové vozy, dodávky, mikrobusy, chladící a sklápěcí vozy, valníky, dodávky, pick-upy. Poskytujeme služby ušité na míru pro každého zákazníka. Na automobilovém trhu se řadíme mezi první tři velké prodejce a naší specialitou jsou užitkové vozy. Výhodný leasing a úvěr najdete u Vašeho specialisty na užitkové vozy.
http://www.autogruber.cz


TOPlist