Zodiac Praha, s.r.o.

Prodej autodoplňků a povinné výbavy motorových vozidel.

Kategorie:

T.A.D. Praha, s.r.o., Praha-Stodůlky
Národní distributor společností Delphi, Denso, Siemens VDO, Hartridge, Prestolite. Specialisté v oboru vysokotlakých systémů vstřikování nafty. Prodej diagnostické techniky, zkušebních stanic, zapalovacích svíček DENSO IRIDIUM POWER - tuning-racing.
http://www.tadpraha.cz

AUTO KELLY, Praha-Libeň
Dovozce a distributor náhradních dílů na zahraniční automobily i vozy Škoda. Karosářské díly, světla, ložiska, spojky dále pak autobaterie, výfuky, brzdy, tlumiče též u nás nakoupíte oleje, filtry, řemeny, kladky, díly řízení, homokinetické klouby, poloosy, stěrače, svíčky aj.
http://www.autokelly.cz

ELÁN CAR, Praha-Vysočany
Náhradní díly autoelektriky. Jsme velkoobchodním i maloobchodním prodejcem veškerých náhradních dílů autoelektriky. Startéry, alternátory, díly startérů a alternátorů. V naší nabídce naleznete rotory, statory, regulátory napětí, držáky uhlíků, diodové bloky, řemenice, pastorky i spínací cívky a drobné díly jako uhlíky a ložiska. Tento sortiment doplňují autobaterie, autožárovky, přepínače světel, denní svícení, spojovací materiál včetně CYA kabelů, autoalarmy, díly zapalování, žhavící svíčky.
http://www.elancar.cz

ELIT CZ, spol. s r.o., Praha-Stodůlky
Naše společnost se zabývá velkoobchodním prodejem (B2B) náhradních dílů pro osobní, užitkové a nákladní automobily všech značek (také maloobchod). Základem distribučního sytému je moderní centrální sklad, kde je na ploše 12 000 m2 uskladněno přes 78 000 položek v celkovém počtu více než 2 000 000 ks náhradních dílů. Nabízíme všem velkoobchodním zákazníkům závoz náhradních dílů do jejich provozoven až 4x denně. Předností je také dvouletá záruční lhůta platná i pro velkoobchodní zákazníky.
http://www.elit.cz

Eberspächer Praha, s.r.o., Praha-Krč
Firma se zabývá prodejem nezávislých topení do osobních, dodávkových a nákladních vozidel, autobusů, lodí, stavebních a zemních strojů a nezávislých ochlazovačů vzduchu a nezávislé klimatizace, včetně poskytování obchodně technických služeb.
http://www.eberspaecher.cz

Autoglass AUTOSKLO, a.s., Praha-Žižkov
Zajišťujeme bezpečnou a kvalitní výměnu autoskel. Výměna autoskla probíhá přímo u zákazníka (doma, v práci), individuální ceny. Speciální nabídka pro společnosti. Vyřízení pojistné události u smluvních pojišťoven, zelená linka.
http://www.autoglassautosklo.cz


TOPlist