Evropská dopravní aliance s.r.o.

Autopůjčovna dodávek a mikrobusů na krátkodobé a dlouhodobé pronájmy. Montujeme a prodáváme satelitní zabezpečení vozidel, elektronické knihy jízd. Zajišťujeme náhradní vozidla po nehodě pro ČPP. Zdravotní pojištění cizinců.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.edacz.cz

SECAR BOHEMIA, Praha-Malešice
Radiové a satelitní (GPS/GSM) systémy SHERLOG SecurityCar pro elektronické zabezpečení a vyhledávání odcizených vozidel. Non-stop služba vlastního operačního střediska. Působnost na území celé Evropy. Poskytovatel mezinárodní služby EUROWATCH pro řidiče v nouzi v zahraničí. On-line monitorování polohy vozu v prostoru a čase, elektronická kniha jízd SHERLOG Trace, záznam spotřeby, ujetých kilometrů, atd. Umožňuje generování statistik, efektivní kontrolu a správu autoparku.
http://www.sherlog.cz

Carloc, s.r.o., Praha-Dolní Chabry
Satelitní vyhledávání. Carloc je satelitní, monitorovací a vyhledávací služba, která slouží zabezpečení vozidel, jejich monitorování a případného vyhledání. Veškeré požadavky na služby související se zabezpečením, monitorováním vozidla jsou poskytovány prostřednictvím online aplikace na našich www nebo operačního pracoviště. Carloc využívá systémy GPS, GSM a profesionální mapové podklady. Výhodou systému Carloc je jeho vysoká účinnost při zabezpečení vozidla, a příznivé pořizovací podmínky.
http://www.carloc.cz


TOPlist