Solární systémy Pospíšil

Zabýváme se instalací solárních a topných systémů. Nabízíme solární sety EnergySol za výhodné ceny (včetně setů s kondenzačními kotli či akumulační nádrží) využívající účinné vakuové trubicové solární panely řízené špičkovými regulačními obvody. Dodáváme rovněž tepelná čerpadla a ekologické kotle.

Kategorie:

Kontakt:

Mobil: +420 777 783 673
E-mail: solarni.systemy.pospisil@gmail.com
WWW: http://www.solarni-systemy-pospisil.cz

Nerez Svoboda s.r.o. - nerezová výroba, Prostějov
Firma se zaměřuje na kusovou i sériovou výrobu z nerezu, hliníku, mosazi a oceli. Vyrábíme nerezové, skleněné či hliníkové zábradlí a schodišťe, zhotovíme brány, ploty, dveře, mříže, bytové doplňky, madla, atd. Svařujeme a povrhově upravujeme kovy.
http://www.nerezsvoboda.cz/

czsluzby - Benýšková Petra, Dolní ÚJezd
Zabýváme se tvorbou internetových obchodů a prezentací všech typů a složitostí. Provozujeme realitní inzertní server bez provize ze zprostředkování prodeje nemovitosti (novinka na trhu s realitami). Vyrábíme reklamní letáky, plakáty, vizitky a internetovou reklamu včetně banerů. Dále nabízíme úklidové služby pro firmy, domácnosti, školy, stavby, auta a další. Pereme prádlo, záclony, myjeme okna, výlohy, odstraňujeme vodní kámen… Montujeme žaluzie, markýzy, sítě proti hmyzu.charlotte
http://www.czsluzby.com

Tiskárny pro přímý potisk - Pavel Nedbal - DirectPrint, Smržice
Prodej a servis tiskáren pro přímý tisk na textil a pevné materiály. Rychlý tisk ve foto kvalitě na světlý i tmavý podklad za nízké provozní náklady - levné inkousty. Dodáváme i spotřební materiál k tiskárnám a příslušenství, včetně fixačních lisů.
http://www.directprint.cz/


TOPlist