Autoservis Novák s.r.o.

Autoservis se špičkovým vybavením a technologiemi zaručujícími vysokou kvalitu prováděné práce. Naše služby – chiptuning, auto diagnostika, servis klimatizace, laserová geometrie, pneuservis, elektrické a mechanické práce, odtahová služba, autopůjčovna...

Kategorie:

Autoservis Petr Rada, s.r.o., Soběslav II
Provádíme opravy vstřikovacích systémů značek BOSCH, DELPHI, DENSO, VDO (Continental, Siemens), ZEXEL, STANADYNE pro osobní, užitkové a nákladní automobily, stavební a zemědělskou techniku. Testujeme a opravujeme vstřikovače jedno i dvoustupňové, Common-Rail, PDE a PLD jednotky, řadová, rotační, VP, Common-Rail čerpadla. Diagnostika Bosch KTS, Delphi DIAMAND, Denso DST-PC, Texa. Prodej náhradních dílů, autobaterií Varta, olejů Shell, garážové techniky.
http://www.rada-bosch.cz

Auto Šíma, s.r.o., Vodňany II
Autoservis pro osobní vozy a dodávky - Škoda, Audi, Volkswagen, Seat, Opel, BMW, Mercedes, Renault, Peugeot, Citroën, Ford, Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Honda, Toyota, Mazda, Nissan, Kia, Hyundai, Suzuki a další. Nabízíme autosklo servis - opravy, výměny a prodej skel. Pneuservis, odtahová služba, mechanické, karosářské práce. Provádíme opravy motorů, převodovek. Výměny olejů, brzd, tlumičů, výfuků, poloos, autoklimatizace, 3D geometrie kol. Vyřízeni pojistných událostí, ruční mytí aut.
http://www.auto-sima.cz

Autoservis Čížek, s.r.o., České Budějovice 2
Nabídka mechanických a klempířských oprav osobních i nákladních automobilů, provoz pneuservisu a prodej náhradních dílů a doplňků.
http://www.autoserviscizek.cz

AM1, s.r.o., Tábor
Nabídka služeb autoservisu, pneuservisu a čištění vozidel. Provozování autobazaru. Opravy a údržby zahradní, lesní techniky i pracovních strojů.
http://www.am1.cz

AUTIA Pacov, s.r.o., Pacov
Opravy a údržba motorových vozidel kromě motocyklů.
http://www.autia.cz

AUTO HOREJŠ, s.r.o., Strakonice I
Servis automobilů, prodej náhradních dílů a renovace historických motocyklů československé výroby.
http://www.oldtimergarage.cz


TOPlist