Věra Bačíková - BOZP, PO

Nabízíme komplexní servis v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci – BOZP, dále v oblasti požární ochrany - PO. Vypracování dokumentace, školení, zastupování. Dále nabízíme dopňkový sortiment - hasící přístroje, lékárničky, atd.

Kategorie:

Praemia - lidmi měníme Vaší firmu, ústí nad labem
Jsme vzdělávací a poradenská společnost. Pro naše klienty realizujeme tréninky a workshopy, dlouhodobé rozvojové programy, personální audity, assessment a development centra, proces řízení firemní kultury a evropské projekty.
http://www.praemia.cz

Svatební Salon Bittny - půjčovna/prodej, Chomutov
Svatební salon Bittny Chomutov nabízí svatební a společenské šaty všech typů a velikostí. Naleznete u nás svatební šaty pro těhotné, svatební šaty XXL, ale také svatební šaty princeznovského typu a mnoho jiných šatů. Nabízíme svatební šaty za velmi příznivé ceny, o čemž se můžete přesvědčit v oddělení Svatební šaty. Skladem máme více jak 60 modelů svatebních šatů. U nás si šaty vyberou nevěsty různých postav. Například velmi oblíbené svatební šaty ivory, nebo klasické bílé svatební šaty. Většina šatů v naší nabídce jsou na šněrování na zadní straně, díky čemu se dá upravit velikost šatů až o 3 čísla. Věříme, že svatební šaty z naší nabídky Vás jistě zaujmou. Umíme Vám také vytvořit svatební oznámení, snubní prstýnky, zásnubní diamantové šperky.
http://www.pujcovnasaticek.cz


TOPlist