APPLAUS MÉDIA, s.r.o.

Jsme personální, castingová a vzdělávací společnost. Naší doménou jsou média. Školíme manažery, moderátory, herce, reportéry, tiskové mluvčí i politiky. Vytváříme audiovizuální díla, realizujeme společenské a kulturní akce. U nás to chodí trochu jinak než v ostatních personálních agenturách. S naší prací budete spokojeni! Specializujeme se na kurzy moderování, herectví, dabingu, managementu...Našimi kurzy prošli například Emma Smetana, Kristina Kloubková nebo známá dvojice Tomáš a Tomáš.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.applaus.cz/

TOM S.T.A.N. Praha 3, Praha 3
Webové stránky dětského turistického oddílu TOM S.T.A.N. Praha 3. Oddíl se součástí Asociace TOM. Oddíl tomíků v Praze 3 fungující při ZŠ Jeseniova. Pořádáme oddílové schůzky, výpravy a letní tábor a jiné zajímavé akce.
http://www.tomstan.cz

SYKA AGENCY a.s. - letní tábory a kurzy s angličtinou, Praha-Veleslavín
Cestovní kancelář zaměřená na letní tábory s různou intenzitou výuky angličtiny. Od hravé angličtiny pro nejmenší, přes intenzivní výuku s rodilými mluvčími, až po plně anglický tábor. Od r. 1994 přinášejí naše tábory, které se konají uprostřed jihočeských lesů, zábavu i poznání. Vedle angličtiny tábory nabízejí samozřejmě plno soutěží a sportování, celotáborové hry, koupání, táboráky, skybaxování, bojovky. Ubytování v chatách, atraktivní prostředí, profesionální úroveň, dlouholetá tradice.
http://www.syka.cz

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o., Praha-Vinohrady
Nabízíme pestrý výběr dětských táborů v tuzemsku i u moře v Chorvatsku a Španělsku. Pro školy a sportovní kolektivy organizujeme školy v přírodě, soustředění a výlety. Zajišťujeme veškeré služby: Dopravu, ubytování, stravování i zábavný program.
http://www.tabory.cz

Agentura7.cz s.r.o., Praha-Vinohrady
Zajišťujeme tábory a dětskou rekreaci od roku 1998. Ve třech areálech v Česku a v Itálii pořádáme tábory zaměřené na moderní tanec, sport, paintball, airsoft, jazyky, výtvarku, DJ Camp, počítače, teenage campy, klasické a dobrodružné tábory pro nejmenší, a spoustu dalších. Pořádáme zimní a jarní tábory na lyžích a snowboardu a celoroční military akce a workshopy.
http://www.agentura7.cz

EF Education First, s.r.o., Praha-Nové Město
Nabízíme jazykové kurzy v zahraničí pro dospělé a mládež, skupinové jazykové pobyty v zahraničí pro děti a mládež. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé kurzy angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny a čínštiny.
http://www.ef-czech.cz

Ferien - sdružení pro podporu mezinárodních mládežnických výměn, Praha-Smíchov
Nezisková organizace s více jak desetiletou tradicí. Pořádáme letní, zimní tábory a mezinárodní pobyty. Z náplně táborů jde zejména o jazykové a sportovní tábory. Dále sdružení organizuje volnočasové aktivity pro děti a mládež od 6 do 18 let.TOPlist