Servis oken a dveří - Burýšek

Zabývám se opravou a servisem všech typů oken a dveří. Prodávám žaluzie C design a Max 25, okenní a dveřní sítě, kliky. Montáž přídavných okapniček na křídla eurooken, atd. Praha a Střední Čechy.

Kategorie:

Kontakt:

WWW: http://www.burysek.cz

STAV.SERVIS LAKAM, s.r.o., Kralupy nad Vltavou
Nabízíme zateplení fasád (kontaktní zateplovací systém Baumit, polystyren, minerální plsť). Výměna oken, fasády, izolace střech, revitalizace a stavební práce v rámci dotace Zelená úsporám. Plastová okna, dveře, zimní zahrady a terasy Twinson ze systému DECEUNINCK, vyrábíme ve vlastním výrobním závodě. Doplňky na plastová okna a zimní zahrady: žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu a parapety. Dodáváme: výklopná, sekční garážová vrata, brány, pohony, střešní okna Roto a Velux, eurookna. ISO 9001:2009
http://www.vymenaoken.cz

DYNAL, s.r.o., Čistá
Vyrábíme a dodáváme zimní zahrady, plastová okna a dveře ze systému Aluplast. Skvělá tepelná izolace v 5ti komorovém profilu Uw 1,16 až max. 0,84 díky profilům bez kovových výztuh. Skla jsou vlepovaná, tudíž je zaručena tvarová stálost a funkčnost. Dodáváme kompletní servis, demontáž, montáž, žaluzie, parapety, střešní okna ROTO, sítě proti hmyzu. Kovovýroba, vyrábíme hliníkové dveře a stěny, protipožární dveře, okna z hliníku s přerušeným tepelným mostem. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.
http://www.dynal.cz


TOPlist