Thai masáže Praha

Thajská olejová masáž obsahuje jak klasické prvky tradiční thajské masáže, tak prvky z indické ajurvédy. V případě použití éterických olejů má i aromaterapeutické účinky. Celkově je označována jako mírnější varianta thajské masáže. Klade se při ní totiž důraz především na relaxaci. Tokoriki je luxusní a exotické ošetření těla horkými mušlemi, pocházející z ostrovů Fidži. Má výrazně regenerační účinek na pokožku a silně relaxační dopad na tělo a mysl, neboť v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetickou masáž. Švédská relaxačně rekondiční masáž přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, přivolává spánek, navozuje příjemnou náladu. Sportovní masáž je provedená v rychlejším tempu s použitím tonizačních technik k nabuzení svalstva před sportovním výkonem, mezi výkony.

Kategorie:

Studio proměny - Jana Mimochodková, Uherské Hradiště
Nabízím pleťové poradenství a kurzy líčení, kde se dozvíte postup líčení krok za krokem. Poradnu a líčení pro nevěsty. Hledáte změnu? Nabízíme proměnu s kadeřnicí a vizážistkou, př. s profesionální fotografkou. Možnost spolupráce.
http://www.pinkladies.wbs.cz

Salon Ela, Praha 3
Náš salon Ela se zabývá kosmetickými procedůramy jako bezbolestná liposukce, neinvazivní liposukce, omlazení obličeje, chemický peeling a jiné drobné procedůry. Dále radiofrekvenční bezbolestnou liposukci.
http://www.kosmetika-peeling.cz

Pivní Lázně BBB Praha, Praha 1
Originální Pivní Lázně BBB v samotném centru Prahy u Staroměstského náměstí. Nabízíme vyjímečnou lázeňskou proceduru s léčivými účinky, jejíž součástí je koupel s přísadami, ze kterých se dělá pivo, regenerace organismu na lůžku z ovesné slámy, kdy se vstřebávají kladné účinky z pivních procedur.
http://www.pivnilazneBBBpraha.cz

Komplexní péče o člověka, Praha 2
Klub regenerace poskytuje více než 20 let komplexní péči o člověka. Pomůžeme v oblasti stravování a správné výživy, úpravy svalové hmoty, hubnutí, čištění a regenerace těla, zlepšení zdraví pro Vás a Vaši rodinu, osobní rozvoj. Jednoduché a časově nenáročné rady a tipy. Diskrétní přístup.
http://www.regenerace-klub.cz


TOPlist